Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Geri Döndüm! (Daddy Is Home B*tches)

Özlemişim lan burayı amk. Tabi şimdi diyeceksiniz "Kim lan bu mal şimdi? Garip garip triplerde" Haklısınız beyler. Ben pek ,belki de hiç, yazı yazmadım. (Kendime çok söz vermiş olsam ve yazsam bile mükemmelliyetçi olunca beğenmedim.)

Güzeldir ama kendini geliştirmek. Cidden bağımlılık yapıyor. Ha ben yokken,kimse merak etmese bile, neler mi yaptım.

Amuna goyiöö bir kız silkmişim hebe 7 vay smUg.

Şaka şaka. Rutin tabiki kendimi geliştirmek. Bazı psikolojik ve ailevi sorunlarla uğraşmak. Ve tuzu biberi setler...

Bazı sorunlarımı hala tam aşamasam da eskisine göre daha olgun, tecrübeli olduğumu söyleyebilirim.( DAHA ÇOK UZUN YOL)

Yazılar yazacağım sadece bu aralar bazı işlerim var.

Hiçbir zaman ne oldum dedim ne de kendimi aşırı bilmiş gördüm. Ama redpill e yeni gelen dostlarımız(GARDAŞLARIMIZZZZ) varsa tek bir tavsiye vermek istiyorum.

Muhtemelen karı kız için geldiniz buraya beyler. Öncelikle geçmiş olsun çok boktan bir yolu seçtiniz. Statü güç para demeyin hepsi aynı kapıya çıkıyor. Hepimiz aynı amaçla geldik. Ama redpill çok daha fazlası. Yoksa basit bir Onedio yazısından farkı olmazdı.

Öncelikle şunu kesin söyleyebilirim çok acı çekeceksiniz. Gerek mental gerek fiziksel. Ve bu acı katlanarak ölene kadar sizinle kalacak. Sadece acıya dayanmayı öğreneceksiniz. Ve o acıyı kullandıkça, onu sizi tetiklemesi için bir güç olarak kullandıkça hayalinizdeki güce erişeceksiniz.

Bırakın bu karı ayaklarınızı. Eli sikinde 13 yaşında çocuk değilsiniz. (Varsa zaten GİTSİN POTANSİYEL İNCEL ADAYI ÇÜNKÜ) Onlar hayatının tatlısı. Olursa güzeldir ama olmazsa olur. Siz kendinize yatırım yapın.
ERKEK ADAM OLUN KENDİNİZİ GELİŞTİRİN.

Özlemişim yazı yazmayı. Tabiki gerek yazış şeklimde gerek anlatışımda sorunlar var alışacağım zamanla ama anladınız siz işte mesajı .p

GERÇEK BİR ERKEK OLUP KENDİNİZİ GELİŞTİRİN.

Öptüm...

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8