Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Geri Döndüm, Sınav Muhabbeti + Tekrar Elveda

Selam forum, aylar önce forum için bir elveda yazısı yazmıştım malumunuz YKS yüzünden pek bilgisayarın başında duramıyordum ve forumda olan bitenlere bakamıyordum. Şimdi sınav sonrası tekrar geri dönüp baktığımda gerçekten güzel şeyler yazılmış tekrar vakit bulduğumda dönüp okuyacağım hepsini.

Sınavımı merak ediyorsanız ise çok iyi geçti eğer bir sürpriz olmazsa EA'da ilk 1000 hedefim tutacak gibi duruyor ve hala Galatasaray Sosyoloji ya da Boğaziçi Sosyoloji arasındayım tatil ve kafa dinleme sürecimde ikisini de araştırıyor olacağım.

Fakat maalesef yinede foruma çok göz atamayacağım, buradan elimi ayağımı çekmeye karar verdim tamamiyle bunun sebebi forumun geldiği yerden çok tamamen kendi isteksizliğim bu konuda bir yanlış anlaşılma olmasın.

Bende durumlar böyle sınava giren arkadaşlar için merak ediyorum, sınavınız nasıl ya da girmeyen arkadaşlar ne yapıyor şu sıralar? Ne gibi planlarınız var?

neden sosyolojiyi seçtin ki. bu forma giriyosan psikoloji seçmen gerekmiyor mu ?????

Bakalım bro. Mf den girdim. Çeşitli psikolojik tedavi ve ailevi sorunlar karantina süreci üst üste binince biraz afalladım. Ama sına beklediğimden çok daha iyiydi. 60k ya girerim derken şu an 10-30k arası bekliyorum. Belki son sene çalışmaya başlamasaydım biraz daha zorlasaydım çok daha iyi olabilirdi ama üniversiteyi çok önemsemediğim, sadece iş akademi dünyasından çevre edinmek network oluşturmak için gideceğim için. Kendimi her halükarda geliştireceğim için(bağımlılık eheheh) beklediğimden çok daha iyi bir sonuç. Şimdi şehir seçmede sıra ehehehe.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8