Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Gibicidede’nin oyun tarzı

Philliscan

Kuzey yıldızı yine tüm ihtişamıyla parlıyor 🌟
İnçi sözlükte hanımefendilerle(!) iletişim dersi için sınıflara adlı bir yazı var.
Bilen bilir .) gerçekte çok etkili aynı zamanda eğlenceli bir yazıdır.
Aynı zaman da benimde her zaman kullandığım bir tekniktir.
Son zamanlarda forumda @Kasrqaa dostumun bahsetmek istediği olayı yapıyor bu ”gibicidede”
Yani elde etmek için uğraşma, elde edilmek için çabalanan kişi ol!
Şimdi bunu yazmamın sebebi, hem bilmeyenlerin öğrenmesi için, hem de bilenler için tekrar bir hatırlatmadır. Belki okuyup geçen ve o bölüme dikkat etmeyen vardır.

Bu teknik ile aynı zamanda aşk,meşk,ilişki,seks vb terimleri kullanarak frienzone ihtimalinizi 0 a indiriyorsunuz.
Ve olabilecek en güzel şekilde niyetinizi belli edip karşı tarafta elde etme arzusunu uyandırıyorsunuz.

Buradan itibaren alıntıdır.

Benim en sevdiğim konulardan biri ‘’evlenmek ve ilişkimiz’’ konulu tiyatro oyunu..Örnek dialog vererek bu tarz bir flirt ün tanışalı 5-10 dkka olmuş birine nasıl tarafımdan yapılmış ve başarıya ulaşılmış olduğunu görelim.

Bir toplantıda tanıştırıldıktan sonra ki 5-10 dkklık sohbette konu şuraya gelir;

Kız=’’işimi seviyorum iyi bir işim var..ee iyi de kazanıyorum..’’

Ben=’’Çok iyi..iyi para kazanan hatunu severim! Evlensek mi ya ne dersin? Hemen şimdi çıksak 4-5 saatte Bodrumda evlenmiş oluruz! Senin gibi bir eşe ihtiyacım var (para işareti yaparak) ‘’

Kız=(Gülerek) ‘’iyi planmış! ‘’

Ben=’’Yalnız bi Dakka…ikimize de bakabilecekmisin?Ben çünkü ‘ev adamı’ olmayı istiyorum.. hergün 11 de kalkayım, evlilik programları izleyim, sürekli alışveriş yapayım falan…’’

Kız=’’Yook yaaa….başka bir isteğin? ‘’

Ben=’’O zaman senden ayrılıyorum. Aramızda ki herşey bitti!’’

Kız=(Gülerek) ‘’Benden ayrılamazsın!! Daha kız arkadaşın bile değilim ki hem..’’

Ben=’’Henüz değilsin evet…Al sana bir ayrılık nedeni daha! ‘’

*Olayın nasıl geliştiğine dikkat edin. Normal bir konu başlığını (işi, kazancı) alıp, flirtöz bir şekilde çeviriyorsunuz ve eğlenceli, ciksüel çekiciliği olan hale dönüştürüyorsunuz.(evlilik teklifi etmek, boşanmak,size bakamayacağını söylediği için ayrılmak falan…)

’Az riskli örnek’’

Bir daha ki sefere ödeme kasasında hoş bir hatun görürseniz şunu deneyin;

-Parayı uzatırken ‘’Çalışanlar buranın ortaklarıymış doğru mu ? ‘’ diye sorun..

Büyük ihtimalle ‘’Keşke öyle olsaydı’’ ,’’Nerdeeee’’ , ‘’Yok öyle bir şey’’ gibi şeyler söylecektir.

‘’Hadi yaa..Ben de sizi zengin sanmıştım. Artık ilgilenmiyorum.. Bana zengin hatun lazım’’ diyerek lafı yapıştırın. Tabi bunu ciddiyetle değil, eğlenceli şekilde yapın…Mimiklerinizi iyi kullanmanız gerekecek.

*Bir kadına zengin yada ünlü olup olmadığını sorup, değilim dediğinde sizinle olan bütün şansını kaybettiğini ve artık onunla ilgilenmediğinizi söylemek hem çok eğlenceli hem de çok etkilidir

Küstah+Komik tavrın en önemli noktalarından biri de ‘’çözülmemek’’ tir.Şunu demek istiyorum;sizin küstah ve komik laf çarpışınızdan sonra kadında ‘’Bunu söylediğine inanamıyorum’’ bakışı oluştuğunda bir fazlasını yapmalısınız!!

Ah gibicidede :) Başlarda okuduğum, çok sevdiğim bir yazı dizisidir, hâlâ arada açar okurum. Herkese de okumasını tavsiye ederim.

Asıl değeri, üzerine başka platformlarda başka saha raporu örnekleri okuyunca ortaya çıkan yazı.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8