Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Giden Sevgiliyi Geri Getirmek

Selamlar dostlarım, bundan 2 hafta önce bir ilişkiden ayrıldım
ve kız deneyci bir kişiliğe sahip yani erkek çevresi fazla ve o bunun
farkında olduğu için libidosu yüksek hareketlerde bulunuyor, yeri
geldiğinde dikkat çekmek istiyor falan. Ayrıldıktan sonra hiç bir şey yazmadım.
3 gün sonra whatsapp engelini kaldırdı burda bana bir kapı açtı aslında ama
ben şunu çok istiyorum, bu kızı nasıl domine edip yani kendime çekip pişman
edebilirim.

Şimdi bir kaç dostumuz kardeşim next boşver diyecek. biliyorum ama
ben bunu istiyorum ve sizin tecrübeli olduğunu bilerek danışmak istiyorum
İyi forumlar

Geri dönmesini mi istiyorsun, o zaman yapacağın şey: hiçbir şey :)
Engeli kaldırmış mı kaldırmamış mı ne fark eder? Test de ediyor olabilir engeli kaldırınca yazacak mısın diye. Yazarsan testten kalırsın

Teşekkürler dostum, yaptığımı devam ettireceğim o halde :)

2 hafta olmuş. Çok erken daha. Herhangi bir şekilde onunla iletişime geçme, mesaj atma ya da arama. Ayrılırken bunu yapmışsın ama devam ettirmen lazım. Kız sadece sana değil, onlarca erkeğe kapı açmıştır. Öncelikle karşında bir insan olduğunu unutma. Kızın pişman olacağı yoksa ne yapsan pişman olmaz. Kaldı ki ilişkin daha yeni bitmiş. Şöyle 1-2 ay bekle bakalım kız geri dönmek için sinyal verecek mi. Vermezse başka limanlara açılırsın. Engeli kaldırması da sinyal değildir ha, hemen oltaya gelme. Bırak o adım atsın. Dediğim gibi karşında robot ya da makine yok, duyguları olan bir insan var. Senin benim gibi. Şöyle yaparsan domine edersin, böyle yaparsan pişman edersin diyen net yalan söylüyordur. Çeşit çeşit insan var.

Bunu bir kenara bırakıp pua diliyle konuş dersen, deneyci kız modeli üzerinden yürüyelim. Ben böyle şeylere katılmam ama deneyci bir kızın davranışlarını bilerek yol almak lazım. Şimdi bu kızlar alfa erkek, mükemmel erkek falan aramazlar, bunu bilin. Ortaya karışık takılırlar, her türlü erkeğin ilgisini çekmek isterler ki bu yüzden etraflarında abaza erkek ordusu dolanır durur. Çaktırmadan sinyal verirler. Bu en önemlisi. Senin durumda da zaten böyle olmuş; kız çaktırmadan sinyali vermiş sen de hemen kaşınmaya başlamışsın. Hele bir dur bakalım. Deneyci kızlar takılmayı sever, sürekli yardıma muhtaç numarası yapar, güvenilir olmadığınızı iddia eder, ilişkide sürekli ilgilenilmesi gereken kişi rolünü oynarlar. Yani bu tip bir kızı domine edersin etmesine de arkandan yine işler çevirebilir. Yapabileceğin tek şey; bir adım ileri, bir adım geri. Bunu herkes bilir. İşte kıza bir sıcak bir soğuk yapacaksın, bir mesaj atacak sonra ondan bekleyeceksin gibi. Bu tarz şeyler bu kızlarda iş görür. Ama yukarıda da dediğim gibi, kız pişman olmayacaksa ne yapsan olmaz. Ne etsen domine edemezsin. Senin yapman gereken tek şey, yukarıdaki kardeşimizin de dediği gibi, hiçbir şey. Hemen salatalığı gördün diye tuzluğa uzanma.

Mükemmel bir cevap, fazlasıyla açıklayıcı ve tatmin edici
iyi ki konuyu açmışım, teşekkürler üstat.

1-2 ay sonra gelişmeleri yazarım o zaman dilimine kadar kendimi geliştirmeye adayacağım, kendinize iyi bakın dostlarım.

Bir kere bittiyse bitmiştir.Zorlarsan başarılı olur musun , niye olamıyasın.İp kızın elinde olur eninde sonunda kıçına tekmeyi koyar.Bosuna uğraşma naçizane tavsiyemdir.Saygilar

Sana ilgi duymayan bir kızı umursama ve başka kızlara geç. Muhtaç durumuna düşmemek için başka kızlara yönel. Kızı unut ki zaten erkekler ile cevresi dolu olan kız sana geri dönüş atmaz. Eğer ki sağlam bir orgazm yasatmadiysan ve ilişkinin basinda ona türlü duygular yasatmadiysan..

erkekadam sitesindeki no contact yazısını oku ve uygula

Amacın intikam ve yıkılan egonu tatmin etmekse bunu asla başaramazsın. Amacın "o" kızı domine etmek değil, "nasıl kırılgan bir ego yerine köklü bir özgüvene sahip olabilirim?" olmalı. Erkeğin düştüğü klasik tuzaklardan bir tanesi: "Bu kız diğerlerinden farklı o yüzden buna farklı davranmam gerektiğine inanıyorum, bi' dinle bak benim durumum diğerleri gibi değil." HAYIR kardeşim :) Bu durumdan ben de dahil olmak üzere hepimiz geçtik ve inan bana hiçbirinden bir farkın yok, hepsi sıradan. Özel kız diye bir şey yok. Derdin-motivasyonun pişman etmek olmamalı. "Eğer istediğin şey intikamsa iki mezar kazmalısın." Başkalarına değil, kendine odaklan.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8