Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Gidesim gelmiyor.

Versay

Forumdan Uzaklaştırıldı
Beyler 40 gunluk bir nofap surecimde oldu. Ama hic kizlarla ugrașasim gelmiyor. Kim ugrasacak modundayim. Hata yaptigimi dusunuyorum.
Sizce?

Karı kızla uğraşmak zorunda değilsin. Burası da kız tavlama okulu değil. Kendini geliştirmeye odaklan. Zaten içinden gelince özgüvenli bir şekilde bunları yapacaksın.

Ben bu dünyada bu dişilerin ne kadar boş canlılar olduğunu anladım. işe yaradıkları tek nokta amcıkları başka bir işe yaramıyorlar. o yüzden size diyorum ki erkek yalnız yaşamıyor ama yaşayacağı kişiyi iyi seçmeli sırf güzelliğinden değil gerçekten sevebileceği kişiden. çünkü güzellik geçici önemli olan aile.

Olur böyle zamanlar eğer bazı hedefler koyduysan ve kendin için birşeyler yapıp kendini geliştirmek istiyorsan(kendini buna adadıysan) ama durduk yere böyle oluyorsa bir şeyler ters gidiyor demektir.Belkide biraz motivasyona ihtiyacın var..
Yok anlik bir sey degil. Surekli boyle ilgimi cekmiyorlar. Gay filan degilim. Karsi cinse ilgim var, ama gidesim yok.

Yok anlik bir sey degil. Surekli boyle ilgimi cekmiyorlar. Gay filan degilim. Karsi cinse ilgim var, ama gidesim yok.
Aynen. Takildigim kizlarin hicbiri gelismeye dair hicbir cabasi yok. Okuduklari tek sey kici kirik bir ask kitabi ve bundan etkileniyor andavallar. Yaptiklari 2 muahbbet var. Bir askim su elbise nasil huzel durur mu. Iki sen o kiza mi baktin bu kiza mi baktin veya orosp# merveye bak sevgileme karsi kiritiyor oluyor. Akil yoksunu yaratiklar. Bu yuzden cekici gelmiyorlar

Gidecegin kizlar o kizlar degil iste dostum. Tamam çoğunluğu oyle olabilir ama şehrinin elit semtindeki bir kutuphaneye git bi gozlem yap kalem iste sohbet et farkı göreceksin ha orada da 2 kıçı kırık kiz gelme orani var tabiki ama kesinlikle farki hissedecksin. Fena mi olur kütüphane aliskanligi kazanirsin yanina bir kac kitap alir okuyup gelisimine daha seviyeli ve duzenli sekilde devam edersin bi dusun bunu. Her toprakta altın aramaktansa verimli topraklarda ara hem dedektörün de mutlu olur :)

Gidecegin kizlar o kizlar degil iste dostum. Tamam çoğunluğu oyle olabilir ama şehrinin elit semtindeki bir kutuphaneye git bi gozlem yap kalem iste sohbet et farkı göreceksin ha orada da 2 kıçı kırık kiz gelme orani var tabiki ama kesinlikle farki hissedecksin. Fena mi olur kütüphane aliskanligi kazanirsin yanina bir kac kitap alir okuyup gelisimine daha seviyeli ve duzenli sekilde devam edersin bi dusun bunu. Her toprakta altın aramaktansa verimli topraklarda ara hem dedektörün de mutlu olur :)
Kardesim gunde 5 saatim kutuphanede geciyor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8