Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Gitar Alacağım , Önerilerinizi Bekliyorum

Katılım
11 Ağustos 2018
Mesajlar
1,019
Tepkime puanı
1,390
Şehir
İstanbul
Selam beyler, gitara başlayacağım. param hazır 400 - 450 civarı param var. 0 dan başlayacağım hiç bir fikrim yok şuan gitar ile ilgili dersleri youtubeden gitar dersi kanalından alacağım. 150 tl falan veremem gitar kurslarına fakat belediyeninkine gidebilirim belki. sizden beklediğim yardım ise 1-gitarı mağazadan mı alayım yoksa internet sitesinden mi ? hangisinden daha ucuza ve daha kaliteli alabilirim ? 2-sizce akustik mi alayım klasik mi ? çalacağım şarkılar çoğunlukla klasik ve yabancı pop olacak. türkçe çalmayı pek düşünmüyorum dumanın şarkıları hariç. genellikle pirates of the caribbean , shape of my heard , game of thrones müzigi

Seven Nation Army

Wake Me Up - Avicii
yani genellikle böyle şarkılar çalmak istiyorum. ne önerirsiniz ? bilenler yardımcı olursa çok iyi olur.
 
Katılım
21 Eylül 2018
Mesajlar
11
Tepkime puanı
2
Yaş
23
Şehir
İzmir
Kardeşim akustik al, klasikten daha keyiflidir. Biraz gitar çalmayı biliyorum, öğrenme konusunda aklına takılanlara geri dönerim.
 
Katılım
21 Eylül 2018
Mesajlar
11
Tepkime puanı
2
Yaş
23
Şehir
İzmir
İnternette daha ucuz, do re music Zuhal muzik bunlar kalite, denemek ayrı bir şey. Deneyerek almak daha iyidir. Büyükşehirdeysen bu mağazalara git.
 
Katılım
9 Temmuz 2018
Mesajlar
400
Tepkime puanı
289
Şehir
Antalya
1-internet
2-o paraya akustik alamazsın zaten başlangıç için de alma
3-game of thrones çalmak çok zordur kolay zannetme en az 2-3 yıllık tecrüben olacak ve 1 hafta iyi bir şekilde o şarkıya çalışacaksın
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst