Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

gitmeli miyim?

Günde 8-9 saat ders, her derste konuşup kafamı boş yere şişiren, sosyal medyada gördüğü esprileri gelip sınıfta yapıp sınıfı aklınca eğlendiren tipler.
kardeş daha fazla danayamıycam :/ duygulandım aq aynı fikirdeyiz neyse devam
Sevgilileriyle hava atmaya çalışan tipler.
ondan bizdede var bro lan amınakoyim tamam sevgili yaptın ve kızı zar zor ikna edip biyerlerde bişeyler yaptın sarıldın yada elni tuttunuz ikinizin birbirini mükemmel derecede sevmediğinizi bizde biliyoruz ama marifetmiş gibi yazışmaları,el tutuşmalarını gösterirler
Arkadaşsızlığını, yalnızlığını sigara içip ortama girerek gideren tipler!
aga bende nedense onlara bir saygım var çünkü çevreye bi zararları yok :D
erçek manada eğitimi veren 3-5 sayılı hocam vardır.
10.sınıftaki kimya hocam,şimdiki edebiyatçı ve ingilizceci hocam adamın dipleridir (ingilizceci kadın ama olsun okulun yüzde doksandokuzundan daha adam) selam olsun
Gerisi ("Devletin malı deniz yemeyen keriz") kafasında!
lan müdür yarımcısı bizim koordinatör öğretmen Tanrı senin belanı verir inş çocuğunda bizim yaşadıklarımızı yaşar

a 4 sene mahvolduğu için kendime kızmıyor değilim hani.
kızmak biryana hepsini deneyimlediğim için kendimi level atlamış hissediyorum
"Oğlum hacı ile gezersen hacı, hoca ile gezersen hoca olursun, orusbu ile gezersen orusbu olursun"
hiçbirisiyle gezmek istemiyorum amk çok iyi bir yazılımcıyla gezip onun üzerinde devam etmek istiyorum? yada ne bileyim doktor,avukat olmak mühendis olmak isteyen var belki ?

siliniz: editi konuya koymam gerekirdi.

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8