Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Giyim için öneriler

Abiler selam herkese . Yaz yaklaşıyor malum ( virüsün gittiğini yok sayarsak ) dışarı çıkacağız . Her neyse benim vücut yapım 1.83 boy , 53 kilo yani ince uzun bir yapıya sahibim . Dışarı çıktığımda upuzun ve ince gözüküyorum anlayacağınız . Normalde tshirt şort giyerdim ama geçen seneye kadar değiştirdim bol bir şort ve oversize tshirt giyiyorum bir nevi basketbol kıyafetleri . Giyim için önerileriniz var mı bu vücudumu saklamam gerekecek en azından spora gidene kadar . Biraz dağınık anlattım kusura bakmayın . İyi günler.

Tshirt ve gömlek giyerken yatay çizgili veya desenli seçerek uzun ince algısını biraz kırabilirsin. Dar paçadan uzak dur bacakların çalı çırpı gibi görünmesin. Düz tabanlı ayakkabılar giyeceğini zaten biliyorsundur. Vans veya converse gibi tercih edebilirsin. Tahmin ettiğim gibi kolların da inceyse sakın kalın bir saat veya ağır bir zincir deneme aşırı sırıtır. Bi kaç ayda düzgün bir diyetle ideal kilona ulaşabilirsin. Kolay gelsin.

Tshirt ve gömlek giyerken yatay çizgili veya desenli seçerek uzun ince algısını biraz kırabilirsin. Dar paçadan uzak dur bacakların çalı çırpı gibi görünmesin. Düz tabanlı ayakkabılar giyeceğini zaten biliyorsundur. Vans veya converse gibi tercih edebilirsin. Tahmin ettiğim gibi kolların da inceyse sakın kalın bir saat veya ağır bir zincir deneme aşırı sırıtır. Bi kaç ayda düzgün bir diyetle ideal kilona ulaşabilirsin. Kolay gelsin.

Taban çökmesi var boğazlı ayakkabı dışında giyemiyorum tabanlık kullanıyorum yani o yüzden hep basketbol ayakkabısı gibi ayakkabılar giyiyorum . Teşekkürler

53kg mu? Cidden okuyunca biraz şaşırdım. Benim kız arkadaşım 165 di 55KG, acayip zayıf geliyordu. Gözümde seni canlandırdım tuhaf oldum. Acilen +80 olmaya bak, yağ olarak da olsa +70 ol bence, yaza bu şekilde gideceksen girme, bol bedenler giy en azından gizlersin

En çok merak ettiğim insan metabolizma tipi, nasıl bir şey olduğunu merak etmişimdir.Kardeşim ciddi diyorum karantinada 4-5 kilo aldım şimdi onları vermekle uğraşıcam.

Metabolizmam ultra süper hızlı yediğimi saniyesinde sindiriyorum .

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8