Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Giyim için öneriler

53kg mu? Cidden okuyunca biraz şaşırdım. Benim kız arkadaşım 165 di 55KG, acayip zayıf geliyordu. Gözümde seni canlandırdım tuhaf oldum. Acilen +80 olmaya bak, yağ olarak da olsa +70 ol bence, yaza bu şekilde gideceksen girme, bol bedenler giy en azından gizlersin

O sıska oluyor ben baya uzunum .

converse basketbol ayakkabısıdır öneririm boğazlı olanını alabilirsin bir tane de tabanlık alırısn. Sana en önemli tavsiyem kimseden sikindirik giyim kuralları alma yok şu renkle bu renk gider vs. Kendi tarzını kendin bulursun kafanda bir tarz oluşturma açısından bershka, pb veya zara gibi sitelerin instagramda koleksiyon sayfaları var girip erkeklere bir bak hoşuna giden tarzda giyin sonrasında tarzın oturur. diğer önemli tavsiyem ise kilo al. ama yağ olarak değil kas olarak hacimlen ve karakterine göre aksesuar ekle. daha detaylı konuşmak istersen mesaj atabilirsin buradaki çoğu insan giyim konusunda kurallara takılmış durumda. şişme ceket ne yhaaa diye gezen herifler dolu. neyse

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8