Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Giyim Önerisi(Boğazlı kazak ve Kaşe mont)

Öncelikle selamlar dostlar. Umarım iyisinizdir. Bugün 2-3 ay önce gözlemlediğim ve çok ekmeğini yediğim bir giyim kombini paylaşmak istiyorum.

Geçen aylarda önemli bir yere davet almıştım ve oraya ''kıyak'' bir şeyler giyip gitmem gerekiyordu. Nedense o gün gömlek giymek istemiyordum ve alışverişe çıkmaya karar verdim. Hardal rengi bir boğazlı kazak ve siyah bir kaşe mont satın aldım. Altıma da siyah bir dar kot pantolon geçirdim ve mekana girişimi yaptım. Sonuç:

Üzerimde ağır bir şeyler olduğunun farkındaydım ve içeri girer girmez ortamda cinsiyet ayrımı yapılmaksızın herkesin dikkatini çekti. Kadınlar benle daha fazla muhabbet etmek istiyor veya bana hayatımla ilgili sorular soruyorlardı. Erkek arkadaşlarım ''Bu sana bayağı yakışmış güzel seçim'' tarzından övgüler söylüyorlardı. Ben de bu nedenle bunu hayatıma entegre etmeye karar verdim. Güzel sonuçlar aldım tabii ama bu giyim tarzına alışık arkadaşlarınızın veya kadınların ilgisini çeker mi bilemem.

Özetlemek gerekirse bu iki giysiyi kombinlemek ve pantolon olarak güzel bir seçim yapmak maskülenitenizi ve özgüveninizi arttırabilecek türden giysiler olduğunu düşünüyorum. Umarım deneyip buraya yazarsınız ki tescilleyelim. İyi günler.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8