Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Görüldü atan kıza ne yapmalı

görüldü atan zorla yazıyormuş gibi yapan kıza ne yapmalı engellemeli mi :d

Ben olsam engellerdim , sonuçta ona muhtaç değilsin dostum :)

Goruldu atti diye engellemek cocukca olur ama surekli goruldu atiyorsa artik yazmani tavsiye etmem

Görüldü atmış, yazma.

Ben genelde görüldü atanları engellerim gibi şeyler söylerim. Benimle konuşurken görüldü atmama kuralı koyarım. Bu iletişimimi dinamik tutar. Bu isteğini ciddiye almazsa next'lersin.

Ben genelde görüldü atanları engellerim gibi şeyler söylerim. Benimle konuşurken görüldü atmama kuralı koyarım. Bu iletişimimi dinamik tutar. Bu isteğini ciddiye almazsa next'lersin.
Şincik reele uyarladım.
Bunun yerine kıza reelde göruldü atarım ben olsam. Takarım koluma kızları geçerim gözunun onunden sürekli çevrimici olurum sonra benim profilim falan iyiyse o bana "kimle konuşuyosun bu kadar :D"tarzı döner zaten (bak bunu hem reelde hem mesajla yapar.)

Görüldü atan kıza cevap verilmez! Yazmaya devam edersen şu mesajı vermiş olursun.

"Ben sana muhtaç bir erkeğim"

Gömüldü yap sen de. Göm gitsin yenisine geç, engel atma, mesajları sil gözünün önünde durmasın. İleride yazar yazmaz müneccim değiliz. Bazen bir sayfada yazan yazı azdır, bittiğinde yeni sayfaya geçmen gerekir. İleride tekrardan yazarsa da umursama hayır gelmez ondan.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8