Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Grinin Elli Tonu ( Kitabından çıkardığım bazı önemli sonuçlar)

Arkadaşlar Cuma günü Grinin Elli Tonu adlı kitabı aldım ve 2 günde 572 sayfasını okudum.( Zor ve azdırıcı bölümleri çok fena)
Kitabın filmine göre iyi yanı bir genç kadının sevdiği erkekte beğendiği karizmatik hareketler ve özellikler çok daha detaylı bir şekilde betimlenmiş.
Yavaştan incelemeye başlıyım.

Öncelikle Erkeğin sakin ve soğukkanlı olması kadını heyecanlırıyor. Ardından bakışları ( betimlemeye göre çok sıcak ve içi dolu bakışları var)
Boş boş bakan bir bakıştan etkilenilmiyor.
Ses tonu ve kelimeleri kullanma becerisi.
Ardından en önemli şeyse;
Kadındaki erotizmi harekete geçiricek masum kelimeleri yerine göre masum a yerine göre cürretkarca kullanmanın önemini çok iyi anladım. ( Konuşuyorlarken erkeğin kadının gözlerine bakıp "beni delirtiyosun, dudaklarını ısırmak istiyorum, birazdan sana sahip olucam )
Benzeri sözcükleri ses tonu, bakışları, soğukkanlılığıyla kullanması kadını çok büyük bir zevkle ve isteğe götürüyor.

Heyecanlandırmak: Alışılmışın dışında zevkleri kullanmak cesaret etmek kadının gözünde yerinizi ulaşılmaz yapıyor. ( Asansörde bir anda öpüşmek, misafirlikteyken ellerini kullanarak kadını utandırmak ve aynı şekilde sexe susatmak)

Güçlü durmak: Duygu kontrolünün olması en büyük etkilerden birine sahip;
Asansmrde öpüştükten sonra hiç bişey olmamış gibi inip devam etmek, seviştikten sonra kadına minnet duyup yumuşamak yerine huylarından, konumundan vazgeçmemek ( patronun kim olduğunu her zaman göstermek ) çok önemli.

Dayanıklı bir yapı, güzel bir vücut :
Kesinlikle kadının ilk hoşuna giden şeyler boyu, parmakları dudaklarıydı ardından s*x sırasında yada dokunma durumunda kaslı ve güçlü olmak kadını kesinlikle azdırıyor.

Patronun kendimiz olduğunu ona her şekilde göstermek;
(s*x sırasında bile ) :
Örneğin onunla yattığınızda sadece onu tatmin etmeniz gerektiğini düşünerek patronluğu kadına vermek sizi alçaktır.
Ona zevk verirken bile aslında ona zevk vermenizin onun için bir lütuf olduğunu göstermelisiniz. Sexte yönetimi ona vermeyin, kendi liderliğinizi ilan edin ve ona dediğinizi koşulsuz yapmasını sağlayın.

Ulaşılmaz olun: Açıklamaya fazla gerek yok fakat kadınlar her daim ellerindeki erkek yerine ulaşamadıkları onlarla uğraştıkları erkekleri tercih ederler. Örneğin; kitaptaki adamın bir hayatı zevki var ve bunu göstermeden önce kadına bana uymazsın, hiç bişey bilmiyorsun, kaç git vb şeyler söylüyor. Ardından yatağa attığında da herşey olmuş gibi tüm duvarlarını indirmiyor.
Mesela s*x esnasında yada normalde kadını kendine dokundurtmuyor kadın göğsüne yatmak dokunmak istiyor ama dokunamıyor. Bu ulaşılmaz olduğunu ve kadının ona ulaşmak için zorlanıcağını gösteriyor. * Önemli

Şimdi bazı hatırladığım şeyleri anlattım ve olması gereken ilkeleri sıralayayım.

* Karizmatik ol.

*Bakışların kadınının gözlerini delip geçsin

*Her boka heyecanlanma, soğukkanlı ol.

*Ne yaptığını ne istediğini bil. ( Yemek, s*x,kadınlar,hayat,giyim her konuda kendin ol ne istediğini bil)

* Kesinlikle müzik zevkini geliştir, kadınların durumlarını bil( adet durumlarını, kanamasının günlerini,)

* Kadına karşı yerine göre sımsıcak ol yerine göre buz dağı kadar soğuk ( ha bazı mallar şimdi anlamaz, sımsıcakken boktan bilmeye hemen soğuyupta saçmalamayın, yada soğukken bir öpücüğe tav olmayın)

*Her zaman ama her zaman bakımlı olun. ( Koku çok ama çok önemli bunu kitaptaki kadın sürekli bastırarak söylüyor)

* Bazı uğraşlarınız hobileriniz olsun. ( Kadınlar uğraşları olan erkeklerden etkileniyor. Kendinizi de düşünün, iki erkek var ikiside aynı seviyede fakat birisi çok havalı bir şekilde at biniyor, silahla hedef vuruyor. Diğeriyse evde oturuyor. Hangisini daha sexi ve çekici bulursunuz? )

* Kadınınızla her şekilde ilgşlenşn ve sorunlarını ( ilişkinizde ilgili : okuldaki Ayşegül'ün sevgilisiyle ilgili değil ) size anlatsın. Kitapta da buna çok önem vermiş. Kadın sorunlarını başkasına anlatırken adam ona kızıp yanında olup birlikte halledelim diyor.

* Her zaman etrafınızda kadının bulunması lazım ( en azından bulunuyormuş havası yaratın )
Kadın adamla s*x yapıyor ardından temizlikçi kadının güzel olmasını kıskanıyor.
Kısaca rekabetçi bir ortam yaratın

Arkadaşlar galiba bu kadarı yeter. Sorularınızı alabilirim

Doğru ve yanlış yanları var. Yanlış demeyelim de yapılmaması gerekenler diyelim. İlişki sırasında kendine dokundurmama olayı abartı mesela. Erkek karakter sadist ve biraz duygusuz biri. Üstelik aralarında anlamsız bir resmiyet var. Sen gerçek hayatta biriyle s*x yapabilecek kadar samimiyet kurmuşsan dokunma meselesini takmazsın bile :)
Bunun dışında kızın sorunlarını dinleyip "gel birlikte halledelim" , "anlat bana" gibi bir tavır izlersen ; kızın sürekli dert yandığı ve seni sadece duygusal rahatlama amacıyla kullandığı bir "arkadaş" olursun. Friendzone kaçınılmaz olur yani. Kız illa sorunlarını anlatacaksa dinlerken onu teselli etmek yerine duyguları daha yoğun yaşamasını sağlayın. Mesela kız "Ayşe bana şunları şunları yaptı" dediğinde " boşver takma kafana Ayşe zaten kötü bir kızdı" deyip teselli etmek yerine "Ayşe'ye bak sen hiç beklemezdim böyle şeyler yapacağını. Baya kötü davranmış" diyerek o an üzgünlük duygusunu en yoğun şekilde yaşamasını sağlayın. Emin olun daha çok aklında kalacaksınız :)

Çok güzel bir konu. Filmini izlemeyi düşünüyorum.
Arkadaşlar tüm dünya kadınları bu roman karakterine hasta ise demek ki var bir şeyler. Ayrıca adamın özellikleri tam bizim mentalitemize uyuyor.

Çok güzel bir konu. Filmini izlemeyi düşünüyorum.
Arkadaşlar tüm dünya kadınları bu roman karakterine hasta ise demek ki var bir şeyler. Ayrıca adamın özellikleri tam bizim mentalitemize uyuyor.
Tam demeyelim, sadizm pek uyuşmuyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8