Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Güç sahibi olmanın 48 yasası #1

O zamanda Şerefsiz olmamısınız ?
Adam sana kol kanat açmış sen ibnelik yapıyorsun.
Kitap ahlak ve etik kurallarını düşünerek yazılmamış. Makyavelizm bunu gerektiriyor.

Ayrıca sen kendinin patron olduğunu düşünerek okursan, düşüşe geçtiğinde insanların sana vuracağını anlarsın. Tek taraflı düşünme yazılanları. Robert Greene büyük adam.

Konu güzel, çabanıda takdir ediyorum. Vakit ayırıp buraya konuyu yazıyorsun fakat kitabı bulup okusalar daha mantıklı değil mi? :) .
Bu kitabı okuduktan sonra uyguladığın yasaları kendi hayatından örnekler vererek açıklasan daha faydalı olacağını düşünüyorum.

Arkadaşım, çalıştığı işte ustasından daha iyi bir zanatkar olduğu için ustası onu kıskanıp işten kovmuştu.

Kısacası Robert Greene tuvalet kağıdına yazı yazsa okuyun. Gücün 48 yasası, Baştan Çıkarma Sanatı (Kadınlar hakkında değil), Ustalık, 33 Stratejide Savaş bu kitaplarıda okuyun.
Teşekkür ederim! Aslında evet kitabı kendilerinin okuması daha mantıklı. Aslında devam ettirebilirim diye düşünmüştüm ama telefonumda bir aksaklık olduğu için 3. partı yazıp bitireceğim. Uzun konuları yüklemek nedense telefonun yavaşlamasına neden oldu.

Teşekkür ederim! Aslında evet kitabı kendilerinin okuması daha mantıklı. Aslında devam ettirebilirim diye düşünmüştüm ama telefonumda bir aksaklık olduğu için 3. partı yazıp bitireceğim. Uzun konuları yüklemek nedense telefonun yavaşlamasına neden oldu.
Devam et fakat tek bir konu olarak aç demek istedim. Konu kirliliği oluyor part part yazınca.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8