Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.
  • Sitemizin renklerine ve konseptine uygun bir logoya ihtiyacımız var. Bu konuda yardımcı olabilecek kişiler mail üzerinden iletişime geçebilir. Mail: alfalojimedya@gmail.com

Gün içinde

Katılım
12 Mayıs 2018
Mesajlar
24
Tepkime puanı
17
Yaş
22
Şehir
Bolu
Gün içinde neler yapıyorsunuz ? Eminim herkesin farklı bir rutini ve geriye kalan 3-5 saat boş zamanı vardır. Buradan belki fikir edinenler ve rutinine bunları da ekleyenler olur, bu sayede daha hızlı gelişebiliriz. Bana gelecek olursak spor yapıyorum, kitap okuyamıyorum şu sıralar o alışkanlığımı da geri kazanmam lazım. Lise çağında olduğum için ders çalışacağım malum ilerde sınavım var. Akşamları arkadaşlarımla buluşuyorum, google'a makaleler yazdığımda çıkan 2-3 siteden makaleleri takip ediyorum. Yakında sahaya çıkmaya başlayacağım ve işe de girmeyi düşünüyorum. Sizin gün içinde yaptıklarınız ve şunları kesinlikle yapmalısın dediğin şeyler neler ?

Ekstra : Ekstra olarak cilt bakımına yeni yeni başlamış bulunmaktayım geç oldu biraz. Herhangi bir rutini veya ürün önerisi olan varsa söylerse çok hoşnut olurum.
 
Katılım
5 Mayıs 2018
Mesajlar
256
Tepkime puanı
142
Şehir
Diyarbakır
Kitap okumak lazim dostum. Bende okumuyorum ama cidden yapılması gereken bir şey . Ek olarak sahaya başla erteleye erteleye yapamazsın. Hemen başla.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst