Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Günlerce Mesaj Atmayan Kız

3 4 ay flört kolay bir iş değil hele kız senin için uğraşmıyorsa imkansız yapacağın şey çok basit, 3 4 yıldır tanıdığın biri olduğu için kestirip atmani ya da sert çıkmanı önermem, nazik bir sekilde arkadaş kalmak istediğini belirt ve olaydan tamamen çekil, eğer sevgili olmak isterse sonradan pek zannetmiyorum ama buluşma ayarla ve aksiyon al, mesajlaşmayla çok ileri gidemezsin
yakında dönücem buluşucaz bakalım ne olacak beklentide değilim

SelçukHQ

Ayın En Aktif Üyesi
kankam kız her gün yazıyor kasıntılık yapıp nasıl yazmiyim? muhabbet bitse eyvallah da muhabbet bitmeden kestirip atamam
Kanka seni 2. plana atmış yedeğe almış. Sen böyle yazıp durursan cevaplarsan kız ne der biliyormusun iyi benden başka flörtleşeceği kız yok bana muhtaç der. Seni alaya alır yazdığına cevap yazmaz. Sana tavsiyem kızın götünü kaldırma.

Kanka seni 2. plana atmış yedeğe almış. Sen böyle yazıp durursan cevaplarsan kız ne der biliyormusun iyi benden başka flörtleşeceği kız yok bana muhtaç der. Seni alaya alır yazdığına cevap yazmaz. Sana tavsiyem kızın götünü kaldırma.
kanka işte onu yapması için avel olması lazım çünkü bana istek atan kızları, flörtlerimi falan bilen birisi. yani tek seçeneğimin o olmadığının farkında. ondan hoşlandığımı belli ettiğim için belki de beni elinde sanıyor ama artık kafamda bitti bu olay

SelçukHQ

Ayın En Aktif Üyesi
kanka işte onu yapması için avel olması lazım çünkü bana istek atan kızları, flörtlerimi falan bilen birisi. yani tek seçeneğimin o olmadığının farkında. ondan hoşlandığımı belli ettiğim için belki de beni elinde sanıyor ama artık kafamda bitti bu olay
İşte bu kanka sana kız mı yok

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8