Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Günlerce Mesaj Atmayan Kız

Selam herkese, sormak istediğim şey beta erkek gibi bana neden yazmıyo abi veya her gün bana yazmasını nasıl sağlarım değildir, başlık aldatmasın. Şuan bi kızla konuşuyorum 3-4 aydır flörtüz. Kesintisiz konuşurken 3 gün mesaj atmadı muhabbet bitmediği halde(en son ben yazmıştım) neyse sonra hiç bir şey olmamış gibi tekrar mesaj attı bana. ben de bana mesaj atmamasına değil haber vermemesine sinirlendiğimi belirttim. "istersen aylarca yazma sadece haber et olmadığını" benzerinden mesaj attım. o günden sonra ben de soğuyup üstelememeye siklememeye başladım bunu. ben böyle yapınca triplere girdi. en son toparladık, barıştık derken benden özür dile dedi :d ben de bana emir verebileceğini mi sanıyosum yazdım. şaka yaptım diyerek geri vites yaptı ve triplerden çıktı. sonrasında olay patladı yine en son ben buna gittiği bi yerle alakalı soru sordum 2 gün oldu ve çevrimiçi olmasına rağmen cevap dahi vermedi. kız 4 yıldır tanıdığım bir kız ama 3-4 aydır flörte geçtik hemen kestirip atmak da istemiyorum. tekrar bir mesaj atmam beni ezik konumuna düşürür mü? ne diyosunuz next vakti geldi mi?

Canı sıkılınca yazdığını düşünüyorum,2 seçenek var, ya ilk başta muhabbet sardı sonradan sıkıldı, ya da daha iyi bir ortamı falan vardır o yüzden yazmıyordur sana, yerinde olsam nextlerdim, illa nextlemek istemiyorum dersen de farklı insanlara yaz bolluk mentalitasi olur

3-4 ay flört ? En fazla 1 ay içinde filizlendir ne olacaksa, biz erkekler için vakit nakittir. Ondan haber istemen muhtaçlık belirtisi ve "Bana emir verebileceğini mi sanıyorsun" diye söylemen çok gereksiz davranışlarınla yansıtman lazım söyleyerek değil. Sorduğun soruya gelirsekte yeterince ezik konumuna düşmüşsün zaten kız saygı bile göstermiyor, nextle. Milyonlarca tecrübeden birini aldın (y)

3-4 ay flört ? En fazla 1 ay içinde filizlendir ne olacaksa, biz erkekler için vakit nakittir. Ondan haber istemen muhtaçlık belirtisi ve "Bana emir verebileceğini mi sanıyorsun" diye söylemen çok gereksiz davranışlarınla yansıtman lazım söyleyerek değil. Sorduğun soruya gelirsekte yeterince ezik konumuna düşmüşsün zaten kız saygı bile göstermiyor, nextle. Milyonlarca tecrübeden birini aldın (y)

ben yazlıktayım kız istanbulda flört süremizin uzamasındaki sebep bu hatta o ilişkinin ismini hemen koymak istedi ama ben netleşmesi için buluşmayı bekledim. kız benden özür dile diye mesaj atıyor ben mesaj atmadan nasıl davranışımı gösterebilirim? ayrıca şuan ezik duruma düştüğümü sanmıyorum eğer üstelersem evet ezik durumuna düşerim de ben kıza tavrımı net olarak koydun zaten. next benim de aklımda artık tamamen soğuk cevap vererek yoluma devam edicem. cevabın için sağol

Son düzenleme:
Canı sıkılınca yazdığını düşünüyorum,2 seçenek var, ya ilk başta muhabbet sardı sonradan sıkıldı, ya da daha iyi bir ortamı falan vardır o yüzden yazmıyordur sana, yerinde olsam nextlerdim, illa nextlemek istemiyorum dersen de farklı insanlara yaz bolluk mentalitasi olur

bence de iyi bir ortamı falan olması bana cevap yazmamasının birinci nedenidir. kız beni elinde olduğunu sanıyor halbuki öyle bi izlenim de vermedim ama demek ki becerememişim. next vakti gelmiş gibi sadece sizin de düşüncelerinizi merak ediyorum.

edit: an itibariyle hiçbir şey olmamış gibi yazdı yine ahahahahaha çok geç canım

ben yazlıktayım kız istanbulda flört süremizin uzamasındaki sebep bu hatta o ilişkinin ismini hemen koymak istedi ama ben netleşmesi için buluşmayı bekledim. kız benden özür dile diye mesaj atıyor ben mesaj atmadan nasıl davranışımı gösterebilirim? ayrıca şuan ezik duruma düştüğümü sanmıyorum eğer üstelersem evet ezik durumuna düşerim de ben kıza tavrımı net olarak koydun zaten. next benim de aklımda artık tamamen soğuk cevap vererek yoluma devam edicem. cevabın için sağol
Özür kelimesi lügatında bulunmasın. Günümüz insanları özür kelimesini tabiri caizse s*kti attı "sıçıp batırdım izin verirsen bir daha sıçıcam" diyorlar dolaylı yoldan.

3 4 ay flört kolay bir iş değil hele kız senin için uğraşmıyorsa imkansız yapacağın şey çok basit, 3 4 yıldır tanıdığın biri olduğu için kestirip atmani ya da sert çıkmanı önermem, nazik bir sekilde arkadaş kalmak istediğini belirt ve olaydan tamamen çekil, eğer sevgili olmak isterse sonradan pek zannetmiyorum ama buluşma ayarla ve aksiyon al, mesajlaşmayla çok ileri gidemezsin

Bak hatayı baştan yapmışsın. Kesintisiz muhabbet nedir be. Alacağın ders şu olsun. Betalar gibi devamlı sohbet etmeye çalışma. 1 gün yaz diğer gün yazma. Kızı direkt nextle

kankam kız her gün yazıyor kasıntılık yapıp nasıl yazmiyim? muhabbet bitse eyvallah da muhabbet bitmeden kestirip atamam

3 4 ay flört kolay bir iş değil hele kız senin için uğraşmıyorsa imkansız yapacağın şey çok basit, 3 4 yıldır tanıdığın biri olduğu için kestirip atmani ya da sert çıkmanı önermem, nazik bir sekilde arkadaş kalmak istediğini belirt ve olaydan tamamen çekil, eğer sevgili olmak isterse sonradan pek zannetmiyorum ama buluşma ayarla ve aksiyon al, mesajlaşmayla çok ileri gidemezsin

yakında dönücem buluşucaz bakalım ne olacak beklentide değilim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8