Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

Haklıyken Haksız Konumuna Düşmek ve SON UYARI!

maliblue

Yönetici
Süper Moderatör
Katılım
16 Eylül 2018
Mesajlar
168
Tepkime puanı
1,275
Yaş
20
Şehir
Gaziantep
Öncelikle forum kurallarına aykırı davranışları raporladığınız için teşekkür ederiz. Gelen her raporu doğru değerlendirmek adına olayı baştan sonra anlamak için postun tamamını okuyoruz.

Gördüğüm şey ne biliyor musunuz? Mahalle karıları gibi tartışmalar.

Bilgi paylaşımı veya şahsi yorumunuzu yaptığınız postların altına gelen kışkırtıcı kişileri umursayıp, haklıyken haksız duruma düşüyorsunuz. Bu da mecburen uyarı ya da uzaklaştırma almanıza neden oluyor.

Burası herkesin yorumuna açık bir mecra, eğer gelen yorumları kaldıramayacaksanız gönderi paylaşmayın. Paylaşacaksanız da gelen yorumları göze alacaksınız ve saygı çerçevesi içinde cevap vereceksiniz. Onu bilginizle aydınlatacaksınız. Sizden tek istediğim saygı göstermeniz. Biz bir gemideyiz, hayat denilen fırtınada hayatta kalmaya çalışıyoruz. Hepimiz kürek çekiyoruz-çekmeyi öğreniyoruz. Mahalle karısı gibi tartışmanız rotamızı bozar.

Buradaki tek üstünlük referansı karakterinizdir. Birisi size laf etti diye ona hakaretle saldırmanız sizi haklıyken haksız konumuna sokuyor.

Bundan sonraki hamlemiz haklıyken haksız duruma düşenleri de, baştan haksız olanları da cezalandırmak olacak. Çürük elmaları eleyene kadar bu düzen böyle olacak. Ham elmaları olgunlaştırmalı ve rotamızı düzeltmeliyiz. Bunun anahtarı da bence saygıdan geçiyor. Bu konuda dikkatli olmanızı istiyorum. Raporlamaya devam edin ki düzeni oluşturalım.

Teşekkürler.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst