Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

HALO ETKİSİ NEDİR? KIZLARLA İLETİŞİMDE EN ÖNEMLİ ŞEY

boris the unleashed

Forumdan Uzaklaştırıldı
Bugün youtubeda turlarken bi youtube kanalına denk geldim halo etkisini anlatmış. Halo etkisi herkesin bileceği bişey olmadığından görünce tebessüm ettim iyi amk bunu anlatanlar falan var diye. Ben de biraz özet geçeceğim.

Kadın erkek ilişkilerinde halo etkisi şöyle işliyor. Güzel bi kızla tanışıyosun onunla konuşup sohbet ediyosun ama bi süre sonra karşı tarafı sohbet sıkıyor ya da sana olan ilgisi azalıyor. Bunun sebebi tamamen sizsiniz aslında. Tamam tamamen değil ama yüzde 90 sizsiniz. Neden mi? Çünkü halo etkisine maruz kalıyosunuz. Karşıdaki kız çok güzel olduğu için tamamen güzelliğiyle değerlendiriyorsunuz, heyecan yapıyosunuz ona çok fazla iyi davranıyosunuz. Halbuki bu olunca kız da soğuyor. Halo etkisine maruz kalmamanız lazım. Çoğu erkek halo etkisine maruz kalır karşıdaki kızı çok güzel olduğu için onun her anlamda iyi olduğunu zanneder ona karşı aşırı kibar olur iyi davranır ve kız da "ıyyy bi s.ktirgit" Der :D Piyasada çok olan şey değerli değildir az olan şey değerlidir. Halo etkisine maruz kalmayanlar yani alfalar kızların ilgisini çeker. Onlarla şaka yollu taşak geçerler. Rahat ve özgüvenli olurlar. Neg atarlar güzelliğini görmezden gelirler. Ve bu kızda o erkeğe karşı bi çekim oluşturur.

Bu kadar iyi günler.

Halo etkisini anlatıyorsan ne olduğunu da özet geçmen gerekirdi , yine de eline sağlık.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8