Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

ANKET Hangi udemy kursunu satın alalım?

Hangi kursu satın alayım?

• NLP Eğitimi

Kullanılan: 12 36.4%
  • Hızlı Öğrenme Teknikleri

Kullanılan: 13 39.4%
  • Zaman Yönetimi

Kullanılan: 2 6.1%
  • A'dan Z'ye Etkili İletişim Teknikleri

Kullanılan: 6 18.2%

• Kullanılan toplam oy
    33
  • Anket kapatılmış .

Godless Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Merhaba.
Sizce hangi kursunu satın alayım?

NLP terimini duyup "yauv NLP al tabi" diye atlamayın. Kursların bağlantılarını atıyorum, ücretsiz videoları izleyip ona göre bir seçim yapın.

Dün belirtmiştim, düzenli olarak udemy kursları satın alacağız. Birlikte bu kurslar sayesinde kişisel gelişimimize bir nebze de olsa katkı sağlayacağız. Söylemeden geçmeyeyim bu kursları izleyince o konu hakkında tam bilgi sahibi olmazsınız, 30-40TL'lik kurslar bunu sağlamaz size. Ön bilginiz olur o konu hakkında, kulak aşinalığınız olur, o olayı tamamen kavrayamazsınız.

Şimdi bir kurs satın alacağım ama kararı size bırakıyorum. Lütfen gerçekten satın aldığımızda kursu adam akıllı izleyecek olanlar ankete katılsın. Videoları arşivine indirip bir daha yüzüne bakmayacak olanlar ankete katılmasın. Gerçekten istiyor "ben bu konuyu öğrenmek istiyorum" diyorsanız öyle katılın ankete.

Bizlerde kötü bir huy var. Her şeye sahip olmak istiyoruz. Bir kitap görüyoruz almak istiyoruz, başka kitap görüyoruz onu da almak istiyoruz başka başka derken hiçbirini okumuyoruz. Arşivimize indiriyor orada bekletiyoruz. Aynı şekilde internette onlarca kurs var birçoğunuzun arşivinde de vardır ama kimse bir günden bir güne izlemiyor. Bu nedenle gerçekten izleyecekseniz videoları öyle ankete katılın. Bastıra bastıra söylüyorum çünkü öğrenmek isteyene engel olmanızı istemiyorum.

Ayriyeten önerileriniz varsa önerilere de açığım. Yazılım, fotomontaj gibi kurs önerileriyle gelmeyin lütfen. Bu konularla alakalı yeterince ücretsiz kaynak var.

NLP Eğitimi: NLP: İçinizdeki Potansiyeli Gün Yüzüne Çıkartın (Youtube'da bulunan Video Eğitim kanalına ait)

Hızlı Öğrenme Teknikleri: https://www.udemy.com/hizli-ogrenme-teknikleri/

Zaman Yönetimi: https://www.udemy.com/zaman-yonetimi/ (Video Eğitim kanalına ait)

A'dan Z'ye Etkili İletişim: https://www.udemy.com/iletisim-nedir/ (Video Eğitim kanalına ait)

Bir kursu tamamen bitirdikten sonra diğerini satın alacağız. Planım her hafta 1 kurs almak yönünde.

İlk olarak çabuk ögrenme , çünkü diğerlerini daha iyi öğrenebiliriz. :D 2 zaman 3 nlp 4 a - z iletişim.

bu arada bu kursu biz de alacak mıyız ? nasıl olacak o iş ?

Site kurma fikri cidden olabilir. Forumda belli bir mesaj sayısına dahip olan kişilere (mesela 50) özel mesajdan site atılsın. Siteye buradaki hesabımızla girelim. Yani aynı id ve şifre ile.

Beyler burdan yada başka siteden yollarsanız ıyı olur 2 haftaya bende hızlı okuma teknık kitabını atıcam

Site kurma fikri cidden olabilir. Forumda belli bir mesaj sayısına dahip olan kişilere (mesela 50) özel mesajdan site atılsın. Siteye buradaki hesabımızla girelim. Yani aynı id ve şifre ile.
Aynı veritabanına bağlantı kurmak gerekir ciddi bir uğraş gerektirir o olmaz. Mantıklı aslında ama beni aşar yani. Benzer bir şey yapıp senin dediğin gibi belirli kişilere kendim üyelik verip siteye erişimini sağlarım.

Okullar açılıyor , insanları şarjlamak lazım iletişim teknikleri iyi olur

Hızlı öğrenme tekniklerini işaretlemeniz gerekiyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8