Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Harika Subliminaller(Yabancı Kaynaklı)

bunu izlersem alfa olur muyum abi

Not:ciddi
Not iki:çk ciddiyim

Banlanırsam da koymaz yeter ki içimde kalmasın.

Kardeşim kusura bakma ya salağın önde gidenisin ya da forumu trollüyorsun. Açma konu monu ciddiyet kalmadı anasını satıyım. Yok laiklik yok siyah gri vay efendim sesim nasıl. Yeter birader. Millet kitap özeti atıyor video çevirip özet paylaşanlar var tecrübe paylaşanlar var herkes birbirine fayda sağlıyor. Forumu amacı dışında kullanacaksan çık git. Saatlerce uğraşıp video çevirip paylaştığım foruma giresim gelmiyor artık.

Banlanırsam da koymaz yeter ki içimde kalmasın.

Kardeşim kusura bakma ya salağın önde gidenisin ya da forumu trollüyorsun. Açma konu monu ciddiyet kalmadı anasını satıyım. Yok laiklik yok siyah gri vay efendim sesim nasıl. Yeter birader. Millet kitap özeti atıyor video çevirip özet paylaşanlar var tecrübe paylaşanlar var herkes birbirine fayda sağlıyor. Forumu amacı dışında kullanacaksan çık git. Saatlerce uğraşıp video çevirip paylaştığım foruma giresim gelmiyor artık.
Buna senmi karar vereceksin?Paylaştığım yazıları anlamaman senin sorunun.kendini tanıt bölümündede yazdığım gibi kimse kimsenin gelişimini sağlayamaz, ancak insan kendi isterse kendini geliştirir.Beni yargılamadan önce aynaya bir bak istersen?

Buna senmi karar vereceksin?Paylaştığım yazıları anlamaman senin sorunun.kendini tanıt bölümündede yazdığım gibi kimse kimsenin gelişimini sağlayamaz, ancak insan kendi isterse kendini geliştirir.Beni yargılamadan önce aynaya bir bak istersen?
Yazdıklarını anlayamaman benim sorunum mu askdfgaslkdfg? Ulan sen daha Türkçe yazmayı bilmiyorsun kim nasıl anlasın seni angut. Bi s*k bildiğin yok doğal olun bilmem ne yazarak konu açıyorsun. Hayatında kız eli tutmamışsındır millete taktik veriyorsun. Bu yazdıklarımı inkar edeceksin ama içten içe öfkelenip acı çekeceksin. Aynaya bak demene cevap bile vermiyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8