Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Hayal gücünün açtığı yeni kader

Gece düzenlenmeden okudum biraz karışıktı , sabah düzeltmissin suanda gayet normal :D Gece okuma şerefine eriştim ama :D
Ehehheheh, hacı gece g*t korkusuyla yazdım, nasıl yazdım hala onun bilincinde değilim. Ee ne düşünüyorsun bu konu hakkında? Bir de gece okuduğunda ne hissetmiştin la ?

Ehehheheh, hacı gece g*t korkusuyla yazdım, nasıl yazdım hala onun bilincinde değilim. Ee ne düşünüyorsun bu konu hakkında? Bir de gece okuduğunda ne hissetmiştin la ?
Kanka kıskanmadım değil yani bence bu senin yatkın olduğun bir alan. Umarım bu yeteneği değerlendirirsin. Gece bide karışık ve çok aceleye getirmiiştin uykuluydun heralde.

Kanka kıskanmadım değil yani bence bu senin yatkın olduğun bir alan. Umarım bu yeteneği değerlendirirsin. Gece bide karışık ve çok aceleye getirmiiştin uykuluydun heralde.
Yok ağa diyorum ya sana, gece düşüncelerim çok fazla baskın oluyor. Karanlıkta imajinasyonum bir hayli tavan yapıyor. Bir de benim kafa
spiritüalizme kaçtığı için ortalık karışıyor.
Üzerine ayak sesleri ve başka şeyler de ekleyince; 1 saniye de 30 kelime yazmış oluyorum.

Ben de orjinal rüyalar görüyorum film gibi işin ilginc yani böyle senaryo da yok başka yerde orjinal yani

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8