Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

HAYALET CASPER TEKNİĞİ

Merhaba arkadaşlar,tekniğimizin ismi hayalet casper,çocukluğumuzun çizgi film karakteri casper bir hayaletti ve uygulayacağımız teknikte bir nevi
Karşımızdakini hayalet yerine koyuyor.
Daha yeni gözlemlediğim olaylar sonrası bu tekniğin baya işe yaradığına şahit oldum ve sizle paylaşmak istedim.

Bu teknikte kızlı erkekli ortamda
Hoşumuza giden,"Yüksek statülü"şımarık,bencil ve egoist kızı göz ardı ediyoruz.Bu tip kızlar genelde ortamın göz bebeği ve başrolü olma konusunda çok ısrarcı olurlar.

Güzelliklerinin verdiği özgüven ve betaların g*t yalayıcılığı sebebiyle sürekli ortamda işaret edilen kişi olmuşlardır.

Biz bu durumu değiştirerek kıza

"Farklı" olduğumuzu göstereceğiz
Bir nevi manipülasyon uygulayarak onu ortamdan soyutlamamız gerek.

Hedef dişiye 2 farklı manipulasyon uygulayacağız.
Seçici dikkatsizlik ve mahrum bırakma..
Kısaca tanımlarını yapalım..

Seçici dikkatsizlik:
Hoşlanmadığınız şeylere (kızın muhabete dahil olması)
dikkat etmezsiniz, ilgi göstermezsiniz,görmezlikten gelirsiniz tepkisiz kalır veya sanki olmamış gibi
davranabilirsiniz.

Mahrum bırakma:
itaat ettirmek için kullanılır ve kişilerin bunu yenmesi gerçekten çok zordur.(sohbetten soyutlama,mahrum bırakma)

Bu teknikte güzel muhabet edebilmek,eğlenceli bir insan olabilmek ve sohbeti yönlendirme özelliğine sahip olmak çok önemli

Örneğin: Kızlı Erkekli bir ortamdasınız,herkes gülüyor eğleniyor,muhteşem bir gün sohbeti yönlendiren siz olun ve onu konu dışında tutun,söz hakkı vermeyin,topları ona çevirmeyin,lafı ona getirmek yerine sürekli aranızda döndürün ve onun düşüncelerini önemsemediğinizi üstü kapalı şekilde gösterin.

O an orda yokmuş gibi davranın
Eğer size bişey söylerse yada sorarsa
Asla ilk seferde duymayın,duymamazlıktan gelin bırakın tekrarlasın.

Hele ki ortamda çirkin bir kız var ise ona daha çok ilgi gösterin.

Kız alışagelmiş olduğu durumun çok dışında bulacak kendini.
2 farklı manipülasyonumuza mağruz kalacak, içinde bize karşı
Yaranma duygusu ve Kanıtlama çabası oluşacak böylece bize daha çok ilgi gösterecek ve daha oyuna başlamadan bizi daha üstün görmüş olacak,işte bu kadar basit.

Ayrıca her zamanki erkek profilinden de çok farklı bir profil çizmiş olacağız
Niye mi ?

betalar sürekli onu
İlahlaştırdı ve herşeyin merkezi yaptı.
Topları hep ona çevirdiler...

O küçük beynine rağmen sırf dişi olduğu için betalar onu hayranlıkla dinledi ve izledi..

bu durumda kız şöyle düşünecek"
"Bu erkek diğer erkekler gibi değil bana ilgi göstermiyor.
Demekki onu etkiliyemiyorum
benden etkilenmesi zor"

Hooop statünüz yükseldi,kızın
gözünde ondan üstünsünüz...

İnanın "bunları uyguladığınızda
O şımarık ve egolu kız bir anda sizin
İlginizi çekmeye çalışan bir fino köpeğine dönecektir..

Son 1 haftadır 2 kişiye uyguladım ve şuanda benden hoşlandıklarını söylüyorlar,sizle paylaşma kararı aldım.
Tabikide Bu tekniğe tek başına bağlı kalarak,Hareket etmeyin diğer oyun teorilerini de kullanın,Bu teknik sonuca daha hızlı gitmenize yardımcı olur.

Deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Son düzenleme:
Konu gayet güzel ama benim bi problemim var 😄 Muhabbeti yönlendirme olmuyo bi türlü bende :( ağzım fazla laf yapmıyor. Kızın söylediği cümleden bi kelime al onunla ilgili bir cümle kur diyenler vardı ama onda her zaman tutmuyor. Sohbet etmek, konu bulmak biraz problem benim için yani :/

Konu gayet güzel ama benim bi problemim var 😄 Muhabbeti yönlendirme olmuyo bi türlü bende :( ağzım fazla laf yapmıyor. Kızın söylediği cümleden bi kelime al onunla ilgili bir cümle kur diyenler vardı ama onda her zaman tutmuyor. Sohbet etmek, konu bulmak biraz problem benim için yani :/
Aynen bu konudan ben de muzdaripim. Sohbeti yönlendirin diyorlar ama nasıl yapacam, ne diyecem bilemiyorum. Bir de eğlenceli olunca kızlar daha rahat hissediyor, kendileriyle alakalı önemli şeyleri daha çabuk söyleyrbiliyorlar. Ama ortamı bi türlü istediğim kıvama getiremiyorum. Bazı kişileri görüyorum tanımadığı bir ortama girip kişileri hemen ısındırabiliyor. Bu nasıl olur, çok fazla kişiyle konuşursak biz de mi böyle oluruz? Ne yapmak gerek yazarsanız makbule geçer.

Aynen bu konudan ben de muzdaripim. Sohbeti yönlendirin diyorlar ama nasıl yapacam, ne diyecem bilemiyorum. Bir de eğlenceli olunca kızlar daha rahat hissediyor, kendileriyle alakalı önemli şeyleri daha çabuk söyleyrbiliyorlar. Ama ortamı bi türlü istediğim kıvama getiremiyorum. Bazı kişileri görüyorum tanımadığı bir ortama girip kişileri hemen ısındırabiliyor. Bu nasıl olur, çok fazla kişiyle konuşursak biz de mi böyle oluruz? Ne yapmak gerek yazarsanız makbule geçer.

İlk önce ağzının iyi laf yapması gerek bunu da kelime hazneni(kitap oku) ve diksiyonunu geliştirmelisin. İkinci olarak da sosyal ol :) ne kadar çok sohbet o kadar iyi. İnsanların konuya dikkatini çekmesi için onları da konuya kat "bilirsin", "hiç denedin mi" vs. Ve beden dilini kullan.

(Forumdaki ilk yazım, yanlışım varsa affola)

Son düzenleme:

muhabbeti yönlendirmek kolay'dır aslında ortama veya konuya hakim olduktan sonra ortaya birşey atıp geri çekiliyoruz (kız grubu,erkek grubu,herhangi bir sosyal aktiviteli ortamda olabilir) . kendimizi geri çektikten sonra herkes konuşuyor olacaktır muhtemelen . burda bitiriş i biz yapacağız yine .
İlk önce ağzının iyi laf yapması gerek bunu da kelime hazneni(kitap oku) ve diksiyonunu geliştirmelisin. İkinci olarak da sosyal ol :) ne kadar çok sohbet o kadar iyi. İnsanların konuya dikkatini çekmesi için onları da konuya kat "bilirsin", "hiç denedin mi" vs. Ve beden dilini kullan.

(Forumdaki ilk yazım, yanlışım varsa affola)
bu arkadaşımızın söylediğinide göz ardı etmeyelim tabi. (tekerlemeler ve normal hayatta' da başka insanlar ile muhabbetimiz i arttırmalıyız
isterseniz saçmalayada bilirsiniz burda'da özgüven tazeliyoruz bu arada)

Dostum çok basit kızlarda asla mantık arama inan bana çok mantıksız ve tutarsız yaratıklardır. Senin karşında buz gibi gözükür,ciddi bir tavır takınır bakarsın 1 saat sonra kız kankasıyla evcilik oynuyor :)
Bu özelliklerini ortaya çıkarmak için eğlenceli bir insan olmalısın
Gidipte kızla siyaset futbol konus demiyorum açıkçası bunun tanımını sana yapamam çünkü eğlence o an yaratılan bişeydir ve senin yeteklerine bağlı.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8