Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Hayat

Din bir afyondur çekeni uyuşturur derler.

Diğer taraf diye bir şey yok. Herşey buraya kadardı.
Horoza sormuşlar yumurta mi tavuktan tavuk mu yumurtadan çıkar diye, ben anlamam s.ker geçerim demiş.

Bonjovi nin its my life parçasında dediği I aint gonna live forever, I wanna live while I am alive, ITS MY LIFE, bro.

Ölüm, canlı olmanın şartıdır. Doğar, büyür ve ölürsün. Hücrelerin de ölür. Ölmeyen canlı yok. Bunda hakikat aramaya gerek yok. Ben dindar değilim. Bana göre ölünce yok olur gidersin. Tamamen. Arkanda sanat eseri vs bıraktıysan ismin yaşar. Sevenin de sövenin de bol olur. Dostoyevski yazar olmasa normal canlı olarak ölecek ve bir hiç olacaktı.
Ben de dindar değilim kardeşim sadece şunu diyorum sebepsiz bir şey olmaz. açıklaması vardır burada olmamızın

Beyler sadece düşünün.Hayatımız aslında o kadar da uzun mu ? 77 yaşında olan biri ortalama 28.251 gün yaşıyor.Aramızda hepimiz 77 yaşını göremeyeceğiz.Dolayısıyla sadece düşünün.Hayat o kadar uzun mu ?
Ne zaman biteceğini bilmiyoruz.Belki 5 dakika sonra belki 85 yıl sonra.Unutmayın ki hayalleriniz ya da hedeflerinizi gerçekleştirmek için az bir vaktimiz var.Kendimizin en iyi halini görebilmek için az bir vaktimiz var.Ölüm denilen lanet bir gün hepimizi vuracak ve bu sayfanın üyeleri ölü olacak.Düşünün sadece bunu.
Peki bu kadar kısa bir hayatımız varken neyi bekliyoruz ya da neden bu kadar çok düşünüyoruz ki.Düşünme kardeşim yap yap.İcraate geç,çalış,çabala.Çok boktan bir şeydir çalışmak.Bakın kimse istemez çalışmayı.Zevkli değil bir kere.Tecavüz gibi ya neden çabalayayım ki kolayı varken.Ama beyler hayatta parlamak için bunu yapmamız lazım.
Ege Fitness ile dalga geçiyoruz falan ama aslında herifin iradesi demirden sert,domuzdan daha yıkılmaz.Bu yüzden beyler artık bugünden sonra hedeflerinizi kovalayın.Pişman olursanız da yine kazanırsınız çünkü bir şeyler kattınız kendinize.Aktif olun,en iyisi olun.Ve en önemlisi aksiyon adamı olun,düşünme adamı değil.

Kendinize iyi bakın,sağlıcakla kalın :)
Ölüm döşeğinde geriye baktığımız zaman pişman olmadığımız bir hayat tablosu olsun yeter.

Yeni katıldım bu forma, evet insan yapmalı... Sözlerimi ufak ama etkili bir söz ile bitirmek istiyorum. Din psikolojisi ders hocamın sözleri " HAYATI, YAŞAMA DÖNDÜRÜN".

Peki insanların hayatımızı etkilememesi için ne yapmalıyız
Arkadaş , akraba dahil

Peki insanların hayatımızı etkilememesi için ne yapmalıyız
Arkadaş , akraba dahil
İnsanlar hayatını etkiler.İyi ya da kötü.Sana klişe laflar etmek istemem ama siklemeyerek bu kişilerin etkilerini minimuma indirebilirsin.Nasıl mı? Tabii ki onların önüne bir şeyler koyarak ya da ilişkilerini yüzeysel tutarak.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8