Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

HAYATIMIN 2. SAHASI.. ( İLK AÇILIŞIMI YAPTIM!! VE İLK REDDİMİ YEDİM!! )

Burda anlatılan olaylar saat 17:30 ve 20:30 arası yaşanmıştır.

Merhaba arkadaşlar yazıya nerden başlasam bilmiyorum çünkü aklım hala allak bullak sabahtan beri açım eve yeni geldim ama direk yazmam gerektiğini düşündüm.

Önceki postumu bilenler bilir bikaç gün önce hayatımın ilk sahasına çıkıp 5-6 kıza mağaza tarifi sormuştum.Bugünse yine durakta dolmuş beklerken bir atak yaparak yanımdan geçen kıza dolmuş sordum ve kız siz diye hitap edince benim heyecan tavan yaptı ve tamam teşekkürler dedim ve ondan sonra gelen dolmuşa binip avm ye gittim.

Avm'ye arkadaşımdan önce varmıştım ve yarım saat kadar onu bekledim bu sırada da tek başıma olmama rağmen ikili kız grubuna arka tarafıma yakın olan bi mağazayı sordum sonra arkadaşım geldi.

Arkadaşımla uzun süre gezdik dolaştık ve açılış yapabilecek (onun açılış benimse mağaza tarifi sorabileceğim) kız aradık.Yok arkadaş yok yani kocaman bi kalabalık vardı ama boş bi kalabalıktı.

Ben bir kıza daha mağaza tarifi sordum tabi saat artık 20:30 olmuş ben bitmişim (evden öğlen 4 civarı yemek yemeden çıkmıştım ve fitness ile uğraştığım için günde 5 öğün beslenmem gerekiyor) bunalmışım gözümün önünü göremiyorum açlıktan susuzluktan param yok çocukta hiç aç oldugunu veya yemekle ilgili bişey söylemiyor o yüzden dayandım baya kendimi zorlayarak.

Ardından arkadaş açılış yapacak bi kız buldu ve yaklaşık beş dakika peşinde gezdik açılış yapacak gazı alabilmesi için ve sonunda yaptı ve şanslarına aynı liseden çıktıklarını öğrendim beş dakika konuşup instagramını almıştı.

Veeee geldik büyük ana! Dedimki bende yapacam ulan yeter sikerler!!Arkadaşta yaparsın lan hadi göreyim seni dedi (hayatımda çıktığım ikinci saha ve ben daha adam akıllı yol tarifi bile soramazken böyle bir atılım gerçekleştirdim şu an bu yazı dizesini yazarken bile hala şaşkınım :D )Ara ara ara sonunda gözüme bi kız kestirdim ve yaklaşık beş-on dakika peşinde gezdim sebebiyse sürekli ayakkabı mağazalarına dalıp çıkmasıydı.Ardından yanına hızla yanaşarak kalp durması,el ve ayak bileklerimde hayvani bir titremeyle kıza ''merhaba'' dedim ve kız elini kaldırarak sen kimsin gibisinden bi işaret yaptı ben de o an ''bende kolay kolay ayakkabı beğenemiyorum ya dedim'' hafif gülümseyerek ve kız 'tanışıyormuyuz' dedi ben de tanışabiliriz dedim,ardından sağolun teşekkürler dedi ve ben de gülümsemeye devam ederek sen bilirsin dedim ve hemen yanından ayrıldım :D

Arkadaşım arkada bekliyordu ona doğru yürürken işte bu beee sonunda beee ilk açılışımı yaptım beee diye bağırdım :D İlk an biraz üzülmüşken sonra nedense mutlu oldum ve eve dönmek üzere avmden çıktık durağa doğru giderken arkadaş ''ilk açılışının anısına bi selfie çekelim''dedi ve ardından dolmuşa binip eve geldim :D

Helal. En zoru ilk seferdir . Artık daha rahat bir şekilde yapabilirsin . Ben ilk kez yaptıktan sonra her şeyi yapabilecek gibi hissetmiştim güzel bir duyguydu:D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8