Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Hayatın amacı nedir

Hayatın amacı, hayatın amacını düşünmeyi unutturacak mutlulukla yaşayabilmektir. Salıvermek, ideallerin için çalışmaktır. Sonunda öleceğini bilip, ne için yapıyorum ulan! Diyebilirsin. Bende diyorum. Siktir et yaşa işte.

Biz bu dünyada da evrende de bir hiçiz. Olmamamız veya olmamamız dünyada birşeyi değiştirmiyor. O yüzden hayatın amacı evreni sömürmek, mutlu olmak, yaşamaktan haz almaktır.

Hayatın amacı hareketsizliğe ulaşmak ve bunun sonucunda mutlu bir yaşam sürmektir. Ancak temel amaç mutluluktur eksikliğinde yaşamdan kopma zaten en büyük destekleyicisi

Hareketsizliğe ulaşmak için örnek vermek istiyorum. Zengin olduktan sonra huzurlu bir hayat yaşama isteği :)

Bir amacı yok dostum evrende inanılmaz küçüksün yoksun ve değersizsin senin olmaman veya benim olmamamın gram önemi yok çünkü insan nesli insanalar cinsellik yapmaya devam ettikçe var olacak, ne kadar mutlu ve verimli yaşarsan senin için daha iyidir ama sadece senin için.

Herkes yaşam mücadelesinde ay sonunu nasıl getireceğim derdinde bu nedenle kimse sorgulamıyor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8