Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Hayatın gerçekleri P2

Evet devam ediyoruz. Arkadaşlar öncelikle beni "şu" adam olarak görmeyin. Amna koduguma bak ne başarmış ki hayatta gelmiş bize hava basıyor. Egosundan geçilmiyor sikiğe bak hele.. Asla böyle olmadığımı siz hissetmişsinizdir. Bende sizler gibi hata yapabilirim. Bende sizler gibi dibi görebilirim. Oğlum bende insanım lan. Doğuştan gelmedi yeteneklerim. Bende sizler gibi acı çekerek öğrendim. Bende sizler gibi yalpalayarak öğrendim. Bende sizler gibi düşe kalka öğrendim. Uzun zamandır ihmal ettiğim bir şeyi hatırladım. Benim yazmak ve insanlara yardımcı olmak hoşuma gidiyor. Ancak bir yaşam koçu değilim. Bir öğretici değilim. Bir akademisyen değilim. Kendi gerçekleri doğrultusunda yaşayan, Hayatın tüm dinamiklerinin farkında olan, Her şeyi araştırmış ve uygulamış bir birey olarak yazıyorum. Yol ve ışık olmaya çalışıyorum. Benim de başaramadığım şeyler var. Benim de hala yapamadığım şeyler var. Bende insanım ama "yapamıyorum" , kelimesinin arkasına sığınmak yerine yapabilmek için fikir, düşünce, çıkış yolu, eylem planı yapıp mutlaka onu yapıyorum. Hani markaların bir sözü vardır ya. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Aynen öyle.

Tahmininizden çok hata yapmışımdır. İnsanları boku bokuna kaybetmişimdir. Çocukluktan bir türlü çıkamadığım dönemler olmuştur. Ama artık o bilinçte ve o yaşayışta değilim. Çok şeyi fark ettim biliyor musunuz. Hepsini size bir bir anlatacağım. Arabam arıza yaptı hız göstergesi bozuldu ve bende sanayiye götürüp bıraktım. Oradan evime yürüyerek geldim ve mutlaka dişi görmüştür okyanus değil mi .) , Size hiç insanlar gözlerinin içine hipnoz olmuşçasına derinden baktılar mı? Bakmadılar mı? Öyleyse bakacaklar. Hepsinin şifresini vereceğim. Ama her dediğimi uygularsanız bu sonucu alacaksınız. Araba ile giderken ışıkta bekleyen kız yanından geçerken bunu fark edip gözlerine baktım. O kadar etkilendi ki yerinde sendeledi. Arabalara kırmızı ışık yanmasına rağmen arkamdan bakmaya devam etti. Arkadan dikiz aynalarından görüyorum. Bu etki hoşunuza gitti mi .)
Sizi mutlu edecek bir kaç şey daha söyleyeyim. Parkın yanında geçiyordum yaş ortalaması 22-24 aralığında bir kız arkadaşı ile sohbet etmekteydi. Beni gördükten sonra ikisini de bir sessizlik kapladı. Adeta o an büyülendiler. Hani yanınızdan biz erkekler olarak çok seksi böyle süt gibi aşırı seksi bir kadın geçince verdiğimiz tepki var ya? Hatırladınız mı? İşte onu bana gösteriyorlar. 5-6 Saniye gözlerima odaklandı. Bende ona baktım. Sonra birden gözümü çektim. Elime telefon alıp utanıyormuş rolü yaptım .)) "Rolü" diyorum. Çünkü kız güzel değilmiş uzaktan seçememişim :D Ama 10/5 diyebiliriz. Telefonun ekranından yansımasına baktım. Kız hala bakıyordu. Hipnoz olmuş gibi...

Peki ben aşırı yakışıklı bir birey miyim? Genetik özelliklerim kusursuz mu? Hayır. Hatta tipim ortalamadır. Forumdan benim fotoğraflarımı görmüş kişiler var fakat kim olduklarını demeyeceğim. Hatta kendimi diğer insanlara göre biraz koca kafalı bulurum :D Ama benim neyim farklı biliyor musunuz? Ben aynaya baktığımda o baktığım yüze hayranlık duyarım. Saygı duyarım. Ve baktığım yüzü beğenirim. Kendi kendimle bakışırım. Bazen o gözümdeki erkeksi ve yakıcı bakış beni bile korkutur. Amna koyayım kızlar bakmakta haklı derim .) Bakın görüyorsunuz; Kendinizi sevebilmek önemli. Hem de aşırı önemli. Peki ben kendimi neden seviyorum? Nedeni mi olmak zorunda? Aynen zorunda. Kimse kimseyi nedensiz sevmez. Hatta kendinizi bile nedensiz sevmezsiniz. Şimdi ben size bu satırları anlatmasam bencil çıkarcı pisliğin teki olurum gözünüzde. Ama bir satır fayda bir ilim bile katıyorsam. Helal olsun onun sayesinde çok şey öğrendim ve faydasını gördüm olur. Ve içten içe bir hayranlık duymaya başlarsınız. Merak etmeyin yalnız değilsiniz. Bende bu forumdaki bir çok kişiye hayranlık duyuyorum. Yeri geldiğinde onlarla sohbet etmeyi konuşmayı seviyorum. Çünkü biliyorum ki oda benim yolumdan ilerliyor. Oda hayatı deneyimliyor. Ve geliyor diyor ki ben şunu yaptım başıma şu geldi. Sende de öyle oldu mu? Şu yoldan gittim hayatım boka sardı diyor. Bazen bir yardım çığlığı atıyor bazen ise hayatındaki sevinci paylaşıyor. Yapacak elbette insanız. Hepimiz birbirimize muhtacız. Bakın beyler ego öyle kötü bir şeydir ki. Sizi şişirir şişirir sonra bir yerde bir patlarsınız. Bir de bakarsanız hiç bir şey değilisiniz. Bunu en çok dişi bireyler yapar. Çünkü karakterleri zayıftır. Bunu ego ile örtbas ve üstünü gizlemek isterler.

Planlı programlı gitmek için konu başlıkları hazırlayacağım. Yoksa böyle konudan konuya zıplayacağız. Çünkü benim anlatacağım çok şey var. Çünkü yaşıyorum deneyimliyorum. Dönüt alıyorum. Savaşıyorum. Mücadele ediyorum. Asla elimdeki ile yetinmyorum. Daha fazlasını istiyorum. Biliyor musunuz? Benim ne evim, Ne arabam, Ne de adam akıllı bir işim vardı. Marketlerde kasiyerlik , Satış danışmanlığı , Büyük markalarda çalıştım. Ama hiç birisinden tat alamadım. Neden biliyor musunuz? Çünkü benim hayalim değildi onlar. Başkasının haliliydi. Motive olamıyordum. Neden patronu zengin edeyim ki diye düşünüyordum içten içe. Benim ne yapıp edip kendi işimi kurmam gerekiyordu. Ve başardım da. Bunun detayına girmicem. Çünkü bilseniz bile sizde bir farklılık yaratacak bir husus değil. Ondan es geçiyorum. Fakat bu işi kurabilmek için 2 yılımı verdim diyeyim. Siz zorluğunu anlayın. Hiç param yokken 240 Bin TL'yi 3 ayda kazandım diyeyim. Siz başarının boyutunu anlayın. Çok para mı? Elbette değil. Belki de aranızda öyle zenginler vardır ki onun için çerez parasıdır. Fakat benim için fakirlik görmüş bir insan için çok para. Ve o benim içimdeki başarı güdüsünü tetikledi. Para kazanması hele kendinize olunca o kadar tatlı ki beyler. Mutlaka tadın bu duyguyu. Ama el emri altında çalışınca bundan zevk alamayacaksınız. Çünkü babamın bir sözü var; Elin işi kanla yürürmüş. Gerçekten öyle. Size hayatı aslında en iyi iş ortamları öğretir. Sonra da dişiler. Hepsine gireceğim fakat şimdi değil. Madde madde ilerleyeceğiz. Sizin amacınız gerçek erkek olmak ise; O halde kimseden emir almak hoşunuza gitmeyecektir diye düşünüyorum. Sonra sizde belki bu düşünceye evrilirsiniz. Fakat unutmayın. Padişahtan büyük PADİŞAH vardır. Siz X ortamının padişahı iseniz Y ortamının padişahlığı başkasındadır. Her yerde zirveyi görmeyeceksiniz. Fakat saygı duyulacak bir birey olmanın yolunu göstereceğim. Saygı her şeydir unutmayın.

Bu forumu ben daha önce bir çok kere bırakıp tekrar başladım. Belki bazılarınız inanmayacaksınız, Belki komik gelecek ama belirteyim; Hepsi planın bir parçası idi. Neydi planım? Kadınların yaptığı gibi ilgi verip verip bir anda bırakmak. Ben önce tüm konuları derinlemesine anlattım. Sonra baktım ki anlattıklarım çok lafta kalmaya başlıyor. İnsanlar beğeniyor, Okuyor geçiyor ama uygulayan kişi sayısı bir elin parmağını geçmeyince; Dedim ki en iyisi Dişiler gibi yapıp onları kurtların sofrasına atayım. Hayatı endirek öğrensinler dedim. Ve yaptım da. Çoğu dımdızlak kaldı. Çoğu dedi ki forumun kalitesi düştü. Çoğu bıraktı forumu. Çoğu başka yerler aramaya başladı. Çoğu yanıtı çok farklı yerlerde aramaya başladı. Çoğu o yazmıyorsa o bu ortamda değilse demek ki buranın değeri düştü dedi ve forumu bıraktı. Aslında burayı değerli yapan ben değilim, Sizin düşünceleriniz ve birbirinize olan bağlılığınız. Kalite her yerde kalitedir. Ben X forumunda yazsam da insanları öyle bir manipüle ederim ki herkes izlemeye başlar. Çünkü hitabet yeteneğim var ve bunu sıfırdan kendim geliştirdim. Bakın bu satırları yazarken bile sanki sesli olarak konuşuyoruz şeklinde düşünüp yazıya öyle döküyorum. Sanki Recep Tayyip Erdoğan ulusa sesleniyor gibi değil mi? Tanıdık geldi mi? İstersem size kendimi öyle bir pazarlarım ki bu konunun sonunu bir ürüne getirir ürünün fiyatını 10K gibi yüksek rakamlar yapıp sadece parası olanlar gerçek bilgiye ulaşacak derim. Emin olun bu forumda atıyorum 10K üye varsa 5K'sı alır. Emin olun. Siz şimdi dönüt beğeni oranını düşük görünce kimse takip etmiyor mu zannediyorsunuz? Bir konularıma bakın hepsi 1K üzerinde görüntülenme almış. Yani şunu demek istiyorum. Üye olmayan bir o kadarda ziyaretçi takipçim var. "Takipçilerimiz" var. Bu yolu deneyip parayı bulanlar kervanına katılıp multi milyoner de olabilirim. Türkiye gibi cinsel açlığın yaşandığı bir toplumda bir düşünün bakalım gider mi gitmez mi? Şimdi bazı uyanıklar sözüm meclisten dışarı aslında yapılabilir ha diye sikini kaşımasın. O kadar kolay olsa çoktan yapardınız. Bilgi olmadan ilgi olmaz.

Öncelikle çok teorik bir site olduk. Bundan sonra uygulamaya geçeceğiz. Bol pratik ile zirveye çıkacağız. Adım adım rehberlik edeceğim hepinize. Tek istediğim eğer bir nokta bile öğreniyorsan değerli kardeşim. Nankörlük yapma. Biz bunları biliyorduk tribine girme. Bilmiyorsun demek ki ve hala okuyorsun değil mi? O zaman sessiz ol ve okumaya devam et. Sana çok önemli dersler vereceğim emin ol. Aslında size yaptığım kadar kendime de iyilik yapıyorum. Unuttuğum konuları buzdağının altından çıkarıp hatırlayıp yeniden hayata sokmanın vakti gelmiş belki de geçiyordur değil mi?. Kazananlar her zaman kazanacak kaybedenler her zaman kaybedecek.

P3 'de geçmiş hayatımdan bahsedeceğim. Eminim okuyanlar içinde kendini bulacaklar. Roman tadında sizi sıkmadan ilerleyeceğiz. Bazı yerlerde aşırı sert olacağım. Bazen o kadar yumuşak ve anlayışlı ama bir şekilde anlamanızı sağlayacağım. Üslübum en iyi anlatım tekniği bu olduğu için böyle ayrıntılara takılmayın. Her şeyin bir sebebi var.
Okumaya devam edin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8