Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Hayatın gerçekleri P29 (Pareto İlkesi)

Yeni partı akşam müsait olursam atmaya çalışacağım. Yön vermemi istediğiniz konu varsa isteklerinizi değerlendiriyor olacağım. Ciddi şeylere girişimiz başladı. Ve değişim başlıyor.
2 İş birden yürüttüğümden zaman bulamıyorum inanın ki. Dişilerle iç içe olan bir işte bulunduğumdan ana motivasyon kaynağım bu. Onların gözlerindeki bana bakarkenki parıltıyı görmek bile beni motive ediyor.
Üşenmezsem hatırlamam için baştan sona okumam gerekli aradan o kadar zaman geçti ki pek bir şey hatırlamıyorum senin konularınla alakalı

Üşenmezsem hatırlamam için baştan sona okumam gerekli aradan o kadar zaman geçti ki pek bir şey hatırlamıyorum senin konularınla alakalı
Haklısınız çok boşladım burayı. Ben olmayınca da dikkat ettim ki çoğu kişi bırakıp gitmiş. Ama açığı kısa zamanda kapatmayı düşünüyorum. Hiç bilinmeyenlere dalış yapacağız. Yeniden herkesi disipline sokup hayatını zirveye taşıma gibi planlarım var. Akşam kızlarla uğraştığımdan yazı yazmaya zamanım olmadı. Ama yazacağım ilk fırsatta.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8