Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Hayatta Tek Önceliğiniz Kadınlar Değildir

İyi geceler Alfaloji. Konu açma saatim gelmiş sizi Perşembe gününe hazırlayayım dedim. Konu başlığı gayet açık. Kadınlar tek önceliğimiz değildir. Ama ihtiyaçtır. Bunu reddetmek kolaydır. "Ya sirtristan abartma be birader karı kızsız da geçiyo hayat" diyen arkadaşlar da gayet haklı. Ama siz erkeksiniz. Her Allah'ın gününde erkek kankalarınızla pes atıp "ne olacak bu Fenerbahçe'nin hali" diyemezsiniz. Hemcinsleriniz kadar kadınlarla da sohbet edip flörtleşmeye hepimizin ihtiyacı var. Ama bu önceliğimiz değil. Mesela çalkantılı bir hayatınız, kötü giden dersleriniz veya hayatınızda yolunda gitmeyen şeyler varsa bunun sebebi kadınsızlık değildir. Hayattan bunalıyorsanız yeni şeyler arıyorsanız ilk yapacağınız şey sokağa çıkıp bir iki kızla konuşmak değildir. Kadınları etkilemek istiyorsanız ilk önce kendiniz etkili olmalısınız. Saçı başı düzgün, iyi görünümlü, özgüvenli bir erkek olmadıkça kadınlarla iletişiminiz düşük olacaktır. İlk önceliğimizi açıklıyorum şimdi uzatmadan. KENDİMİZ. Sabah uyandığınızda hayattan zevk alamıyorsanız, kendinizi geliştirmek için çaba sarf etmiyorsanız "aga gidip de 2 kızla konuşim yaa" diyemezsiniz. Peki kendimizi nasıl geliştiriyoruz:

1-Merak ettiğiniz konular ve ilgi alanlarımızı belirleyip onların üzerine gidiyoruz
2-Yabancı dile merak sarıyoruz. (Ben Fransızca öğreniyorum bölümüm gereği. Konuşabildiğimi fark ettiğimde özgüven patlaması yaşamıştım.)
3-"Oyun"u öğreniyoruz. Geliştiriyoruz.
4-Risk almaktan korkmuyoruz.
5-Spor yapıyoruz.
6-Alkolü, sigarayı azaltıyoruz. Kendimizi seviyoruz çünkü.
7-Yakışıklı,bilgili, kültürlü bir adam olduğumuzu kendimize sürekli söylüyoruz.
8-Bizi düşürmeye çalışan kankitolarımızı HAYATIMIZDAN ŞUTLUYORUZ.
9-Haklı olduğumuz konularda kendimizi satmıyoruz
Ve 10-Su içiyoruz. (Madde bulamadığım için değil harbi su için çok önemli.)

Sizleri seviyorum.

İlk önce bilgiler için teşekkür ederim. 7 madde'ye gelirsek youtube da bilinçaltı alfa sesleri var arkadaşlar bulup izleyebilirsiniz.

- Hürmetler.
Rica ediyorum. Bilinçaltı Alfa sesleri tamamen sizle ilgili. İnanmayarak dinlerseniz faydası olmaz. İnanarak dinlemeye özen gösterin. Teşekkürler.

Feminizm kadın erkek eşitliğini savunurken, günümüz medya araçları durumu
"Kadınlar erkeklerden üstündür" düşüncesiyle manipüle ediyorlar.

Teknoloji hayatımıza bu kadar girmişken manipülasyonlardan kendimizi korumamız gerek.

Feminizm kadın erkek eşitliğini savunurken, günümüz medya araçları durumu
"Kadınlar erkeklerden üstündür" düşüncesiyle manipüle ediyorlar.

Teknoloji hayatımıza bu kadar girmişken manipülasyonlardan kendimizi korumamız gerek.
Haklısın.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8