Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Hayattan Zevk Alamıyorum

Beyler selamlar. Gün içerisinde kitabımı okurum, bilim sitelerini ve güncel haberleri takip ederim, sürekli kendimi geliştirmeye çalışırım. 21 gündür nofapteyim. Dişiler zaten sikimde degil. Allaha sükür durumumuz da iyi. Ama artık hayattan eskisi kadar zevk alamıyorum. Spor vb demeyin şuan fitness yapamam sağlık sorunlarından dolayı. Sokakta rastgele birisini takip etmek gibi adrenalinli önerilerinizi bekliyorum. Klasik tavsiyeler vermezseniz sevinirim

Beyler selamlar. Gün içerisinde kitabımı okurum, bilim sitelerini ve güncel haberleri takip ederim, sürekli kendimi geliştirmeye çalışırım. 21 gündür nofapteyim. Dişiler zaten sikimde degil. Allaha sükür durumumuz da iyi. Ama artık hayattan eskisi kadar zevk alamıyorum. Spor vb demeyin şuan fitness yapamam sağlık sorunlarından dolayı. Sokakta rastgele birisini takip etmek gibi adrenalinli önerilerinizi bekliyorum. Klasik tavsiyeler vermezseniz sevinirim

zillere bas ve kaçma :D:D:D

Birkaç ay önce çekingenliğim geçsin diye dışarı çıkıp saçma sapan şeyler yapmaya başlamıştım . Yoldan geçen birinin yanına gidip 1 le 10 arasında bir sayı tutar mısın dedim gerek yok dedi :D Bir de sen dene istersen

Dostum durumunuzun olması gerçekten çok iyi. Bir de şuradan bakalım bunu neden kullanmıyorsun? Sana tavsiyem hayatın hilelerini keşfetmeye başla. Mesela insanları manipüle etmeyi öğren. Bu işte gerçekten kendini geliştir. Bende senin gibiydim daha sonra manipüasyon öğrenmeye karar verdim. Yaptığın şeyin insanlarda işe yaradığını görünce çok eğleneceksin. O eğlenceyi düşün. Hayattan tekrar zevk almayı düşün. O kıvılcım içinde bir aleve dönüşüyor. Bu yapacağın işten oldukça zevk alıyorsun. O zevkli duyguyu düşün. Düşündükçe manipülasyon üzerine araştırma isteği içinde bir kıvılcıma dönüşüyor. Bunu istiyorsun. İnsanları senin istediğin şekilde yönlendirmek hoşuna gidiyor. Ortamda lider konuma geliyorsun. Ve bu senin için yeni bir şans. Şimdi git ve manipülasyonu araştır. Çünkü istediğin şey bu. Manipülasyonu araştırdığın zaman hayattan daha fazla zevk alacaksın.

Belediyenin degişik şeyleri oluyor oralara git mesela yüzme, grup için de çok hoş geçiyor vakit.
satranç a git belediyenin arkadaş çok edinirsin.
kanka çok fazla şey var biraz aklını çalıştır.

Eğer sevdiğin bir iş yoksa bu hayatta, yaşamak için bir nedenin kalmaz. Sevdiğin yoksa bul. Olmadı zamanla sevebileceğini sevdiğin bir uğraş bul.
Kitap okumak mesele değil. Dergileri takip etmek mesele değil. Spor yapmak mesele değil!

Mesele bunları ne için yaptığını bilmektir. "Ben 1 yıl içerisinde 200 adet kitap bitireceğim" dedin diyelim. Sen bu kitapları neden okuyorsun diye sorarlar adama?

Eğer diyecek bir şeyin yoksa, bir anlamı da yok kitap okumanın.
Bir anlamı da yok dergileri takip etmenin.
Bir anlamı da yok spor yapmanın.

Vizyon ve misyon önemlidir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8