Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

HAYATTAN ZEVK ALMAMAK

İyi günler dostlarım cemaat üyeleri şimdi hem sohbet muhabbet hemde akıl alma diyelim çünkü her daim akıl akıldan üstündür şimdi ben çalışıyorum sabah 9 akşam 7 zaten 3 4 saatim kalıyor günlük onada bayramdan sonra spor yapıp doldurcam birde e ticaret yapmak istiyorum ama hiçbir bilgim yok e ticaret ile ilgili önerebilceniz şunu yapsan şöyle yapsan daha iyi olur dediğiniz birşey varmı acaba. İyi bayramlar

Kendine ayırabilecek vaktin çok sınırlı, bu yüzden yaşadığın şeyden zevk alamıyor olabilirsin. Aynı şeyi bende yaşadım, sevmediğim işte çalışmak zorunda kalınca bu şekilde hissediyordum, biraz dişimi sıktıktan sonra kendi iş yerimi açma fırsatım oldu, bence sevdiğin bir işte çalışmaya bak, iş yerim kapalı olmasına rağmen hemen açılsın diye can atıyorum

İyi bayramlar. E-Ticaret'le ilgili bilgiyi bu forumdan alamayabilirsin. 3-4 saatim kalıyor demişsin, 6 saat uyursan 8 saatin kalır.

Uyuma düzenini gece 00.00 en geç 05.00de de kalkmayı düşünüyorum bu sefer otomatikman 4saat daha fazla ayakta olacağım

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8