Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Hedef analizi

Arkadaşlar geceniz güzel olsun. Burada birçok konu başlığı var mgtow alfa beta redpill pua vs. Şimdi bunların hepsi farklı farklı olaylar sizin hedefiniz nasıl alfa olurum olmamalı. Ortamda alfa erkeğim havasında olmanız değil mevzu. Bu zaten zamanla gelişen ve oluşan bir evre. Sizin temel hedefiniz kendinize yatırım yapmak olsun. Kendinize yatırım = kendinizi sevmeniz = özgüven = karı kız zaten. Hepsi birbirini tetikleyen unsurlar. Alfa gibi davranayım herkes beni öyle zannetsin etrafımda insanlar olsun diye bir hedef olamaz olmamalı. Redpill size şöyle yapın böyle davranın demiyor. Redpill kadınların iç yüzünü size gösteriyor. Hatta kadınları da geçip hayatın acımasız olduğunu anlatıyor. Kimse size yardım etmeyecek, kimse elinizden tutmayacak. Ne yapacaksanız siz kendine yapacaksınız bu hayata bir kere geliyorsunuz ve onu istediğiniz gibi yaşamak sizin elinizde. Bunu nasıl yapacağınızı ben bilemem. Sizi tatmin ederse 1.500 liraya bi işe girip sadece pazar günleri tatil yapıp yatabilirsiniz. Ya da kendinizi geliştirir bey diye hitap ettikleri bi insan olur o peşinde koştuğunuz kızlara siktir çekmenin keyfini yaşarsınız. Bütün gününüzü internetten nasıl alfa olunur, 2018 alfa taktikleri okuyarak, onedio da alfa mısın testi çözerek geçirmeyin. Kendinize odaklanın bir süre dış dünyayı takmayın. Ne istiyorum diye düşünün karar verin ve harekete geçin. Örnek veriyorum 2018in sonuna kadar 50 kitap okumuş olacağım diye bir karar alıp bunun için çabalayın. 2018in sonunda şu kadar para biriktireceğim deyin. 2018in sonunda 5 ülke gezmiş olacağım deyin. İlerde yapmak istediğiniz iş ne ise o konuda kendinizi geliştirin. Hedef analizini iyi oluşturup her gün o hedefe yönelik çalışın. Disiplin her şeydir. Sizin motivasyona değil disipline ihtiyacınız var. En güçlü ordular bile yeri geldiğinde çekilmeyi bilir. Asıl mesele çekilmek değil, çekildiğin sürede kendine ne kattığın. Savaş alanına geri döndüğünde çok daha güçlü biri olacak geleceksin. Hayatta en pahalı şey zaman onu iyi kullanın ?

Çok güzel bir yazı olmuş hocam. Kendinizi geliştirdikçe özgüven gelecektir zaten oturduğunuz yerden yapamazsınız bunu, iradenizi güçlendirin ! Kendinizi geliştirdikçe değeriniz artıcaktır ve bu değer alfalıktan bile daha önemli olmalı sizin için... Değersiz bir erkekseniz hiç bir kadını ıslatamazsınız... Hobileriniz olmalı dans, müzik, yazılım vs. Özellikle ağırlık kaldırmayı ihmal etmeyin. Ağırlık testosteron hormonunuzun salımını arttıracaktır bu da size maskülen özellikler olarak geri dönecektir hiç merak etmeyin.

Ellerine sağlık. Asıl amaç --> Kendini geliştirmek . Gerisi menüde ki ekstralar gibi.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8