Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Hedefiniz Kızları Kimseye Söylemeyin

Hedefiniz kızları kimseye söylemeyin. Çünkü aynı ortamdayken bilen kişilerin gözü hep üzerinizde oluyor ve baskı altında hissediyorsunuz bu da oyununuzu zorlaştırır. Ayrıca kızla iş olmazsa insanların eline malzeme verirsiniz: bu kızı tavlayamadı vs. eklemek isteyen varsa yorumlara 👇🏻

Aslında aklı başında bir arkadaşın varsa sana yardımcı dahi olabilir.Ama böyle birine ben sahip olamadım , ama etrafımda sahip olanı gördüm.Sonucta dış bir göz olayı çok daha iyi analiz eder.

Kendi kendine eğlenebil, kızın yanında eğlenebil, kafanda konu yoksa etrafındaki şeylerden çağrışımlar yarat ve çağrışımlar üzerinden çağrışımlar yarat.
Diyaframdan derin nefes al, konuşurken filtreyi kaldır ve farkı gör.

ben genel olarak hedefleri kimseye söylememe taraftarıyım. Başaramazsan adın mr. başarısızdır artık çünkü ama eğer hedefini bilmeselerdi sen başarısız olmazdın. Gerek yok kendi üzerindeki baskıyı artırmaya, seni izleyen başarısızlığınızı gözleyen yeni bir çift göz eklemeye.

Kendi kendine eğlenebil, kızın yanında eğlenebil, kafanda konu yoksa etrafındaki şeylerden çağrışımlar yarat ve çağrışımlar üzerinden çağrışımlar yarat.
Diyaframdan derin nefes al, konuşurken filtreyi kaldır ve farkı gör.
Etrafımızdaki şeylerden çağrışımlar nasıl yaratırız?

İşte bu yüzden şuan amcamın oğlu ile 1 senedir muhattap değilim.

Hedefiniz kızları kimseye söylemeyin. Çünkü aynı ortamdayken bilen kişilerin gözü hep üzerinizde oluyor ve baskı altında hissediyorsunuz bu da oyununuzu zorlaştırır. Ayrıca kızla iş olmazsa insanların eline malzeme verirsiniz: bu kızı tavlayamadı vs. eklemek isteyen varsa yorumlara 👇🏻

Bence bu konuda daha barışık olmalıyız. Her kızı tavlayamayız zaten. Arkadaşlarınız başarısızılığınızla dalga geçiyorsa siz de geçin. O kadar ciddiye almayın, sadece eğlenin.

(yanlış anlama) yazıyı geri alıyorum.

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8