Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Her moda uygun müzik listelerim

Selam dostlar. Aynı müzikleri dinlemekten bıktım ve kendi müzik listemi adam etmeye karar verdim.

Her moda uygun listeler oluşturuyorum bari bir işe yarasın, siz de yararlanın diye düşündüm.

Alternatif grupların yer aldığı daha çok günlük zamanlarda veya durgun zamanlarda dinlenecek şarkılar (Adamlar,Bağzıları,Son feci bisiklet,dolu kadehi terst tut temalı)

Hareketli türkçe şarkılar ve raplerin birleşimi gibi bir şey

Hareketli yabancı şarkılar. Günlük hayatta angarya işler yaparken, yürürken veya resim çizerken, kod yazarken vb. iyi gidiyor

Fitnessta veya spor yaparken gaz verecek olan şarkılar

Düşük modlu halinze veya hayatın anlamını sorgularken iyi gider

Kitap okurken efsane oluyor bu liste. Ortalık gürültülü ve kitap okumak istiyorsunuz. Hemen bu listeyi açın

Klasiklerin birleşimi bu da düşüncelere dalarken iyi gidiyor

Enstürmantal müziklerin karması kitap okurken resim çizerken iyi oluyor

Bunların dışında da liste yapıp herkese açık olacak şekilde paylaşacağım. Üstteki listeleri de gün geçtikçe güncellemeyi düşünüyorum.

Eğer sizin de önerdiğiniz "reis şu listeye şu da eklenebilir" dediğiniz musikiler varsa beklerim. Hatta ortak playlist bile açarız.

Bu da kendi spotify profilim Nick: anıl335

Son düzenleme:
dostum error veriyor ama. Sadece bende mi hata var bilmiyorum bi bakarsın.

dostum error veriyor ama. Sadece bende mi hata var bilmiyorum bi bakarsın.

Aynen dostum bende de görüntülemiyor. Halbuki listeler herkese açık ve linke tıklayınca girebiliyorum. Sen en iyisi profilime girip bakabilirsin listelere.

O değilde benim profil fotoğrafım sen de ne arıyor

Görüntülenmiyor dostum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8