Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Herhangi bir insan ile tartışırken ne yapmalıyız? -Sesli Anlatım

Reis bence daha sık ses atmalısın ^^ Çok nokta atışı bilgiler veriyorsun , ağzına sağlık

Karşıdaki kızın siniri geçtikten sonra konuşmayıp, umursamaz tavırla televizyonu izlemek, kitabını okumak veya kahveni içmek gibi eylemleri keyif alırcasına yapmak, o kızı sana daha da çok bağlıyor. Bu süre esnasında o konuşmadan konuşmamaya dikkat çekmek istiyorum. Anca özür dilerim gibi veya daha sakin ses tonuyla bir şeyler söylemeye başladığında sakinlikle yine konuşursun ama muhabbeti kısa kesersin. O günün akşamı veya yarısı gün kızın sana içten gelen aşkım kelimesiyle sana sarılması senden ilgi istemesi bu işin keyif tarafı :geek::geek:

Erkekte ise durum farklı. Yine sakince dinliyor olacaksın. Burada keyif denen şeyi kaldırıyoruz yerine ciddi ve düşünen bir tavırla tip tip arkadaşımızın yüzüne bakıyoruz. O anlatacak da anlatacak. Siz yüzünüzdeki sakinliği ve düşünme mimiklerini bırakmayın. En son bittiğinde konuşması. Bitti mi diyin!
O da he bitti mk diyip gececektir.
akşam yatarken acaba yanlış mı yapıyorum diye düşünecek kafayı takacaktır. Yarısı gün ya özür diler veya özür dileme imalarında bulunur(mahçup olma gibi vs)

Beyinsiz insanlarla tartïşırken yapılAcak en mantıklı şey,beyninizi alıp kaçmak.

Eskiden de dinlerdim sağlamsın. Linki kopyaladım attım not defterine umarım yarın unutmamda yorumumu düzenlerim dinledim diye.

Düzenleme: Dinledim saat gece 2 like attığında farkettim valla unutmuşum :D

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: N.R
Video yok (edit: SoundCloud'muş internetim yavaş diye gelmemişti üzgünüm)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8