Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Herkesin gözünün önünde numara alınır mı

normal dolaylı numara almak basit geliyor,işyeride biraz sosyal bir iş ve çok kız tanıyorum lâkin çok sosyal iş olduğu için bi gördüğüm kızı bidaha göremiyorum yada sakin bi an denk gelmiyor bu yüzden insanların görüp duyacağı şekilde göz önünde numara almak istiyorum haliyle göz önünde reddedilme korkusu oluyor sizce istenir mi herkesin icinde?

Bu cafede bile geçerli yani kızı gördük insanların içinde konusucaz tenhaya çekemeyiz sonuçta lâkin doğru mu cafede bir ihtimal ama işyeri biraz farklı

İş nasıl bir iş bilmemekle beraber. İş ortamında herkesin gözünün önünde yapmanı önermem. Adın beklenmedik bir şeyle karalanabilir veya üzerine lakap bile takabilirler belli olmaz. Dışarıda veya kafe gibi topluma açık yerlerde yardır gitsin.

Boyle sosyal ortamlarda cok daha dikkatli olunmasini oneririm , karsi tarafin duygularindan emin olmadigin surece sinyalleri almadığın surece adim atmamani oneririm

Karşındaki insandan yeterli ilgiyi alıyorsan, kahve içmeye davet edebilirsin. Davetine icabet etme zarifliğini gösterirse numarasını da istersin alırsın da. Direkt numaraya oynamana gerek yok bence aga, sokakta set açmıyorsun. İş yerinde tekrar görebileceğin insanlarla konuşuyorsun.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8