Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Hiç Ölmeyecekmiş Gibi...

junyurhayyam

Forumdan Uzaklaştırıldı
Yarın ölseydim bugünüm nasıl geçerdi ?

Tüm gün zevk ve haz edasına büyülenmiş şekilde mi ?

Uyuyarak mı ?

Sevdiklerimle mi?

Para bırakabilmek için suç işleyerek mi ?

Çalışarak mı ?

Ölüm belirsiz bazıları tek gerçek ölüm derler, rüyamda ölüyordum ve başka mekan ve zamanda kalktım. Ölüme inanamaz oldum ve rüyalarımı anlamasam bile önemlidir.

İnsan nasıl özgürleşir diye soruyorum, belki de tanrıyı anlayarak yarattığımız eksiklerimizi şiirsel anlatımla tamamlayan tanrı değil doğa ile. İnsanlar para para diye bodoslama giriyor, karı karı diye bodoslama giriyor .Athena gibi çekilmek ve onu anlamak gerek ister kız, para ,inek vb. ,ağaç. Üzgünüm mafya abilerim ağaca silah çekerek meyve gelmiyor.

Dürüstlük kadar çirkinlik görmedim. Dürüstlük erdemdir neden ? Çünkü çirkin çamuru yalanlarıyla baştan çıkaran güzel bir vazoya dönüştürdükleri için. Yalancı bir insan dürüsttür ve kötüdür.

Sana istediğiniz her şeyi kavuşturabilecek bir beceri sunsam kabul eder misin? Ben dürüst bir insanım ;)

Nasıl geçecek diye diye geçerken hayat ,hayat nasıl yaşanır ?

Sürekli sermayeni büyüterek mi ?

Sana kesin bir şey söylüyorum kulağını aç!
YARIN ÖLECEKSİN ve BİRİSİ DOĞACAK.

Bu cigaralıktan bende istiyorum

Mahmut abiniz alemde olum ne o siz erkek değilmisiniz ajajajajajaj tamam beyler efendi erkekler şöyledir kötü böyle ovye brad pitt sende 120 lirayı gömerek hiç işine yaramayacak kitaplar alabilirsiniz.Ya fıkbodimle takılıyorduk o tuvalete gitti kafede set açtım ellerine dokunuyordum işte fuukbadim girdi kızı görsen kıskançlıktan ölüyor abi yhaaaa .d xfdsfe . Ya işte öyle kırmızı hapı alıyorsuuuuuun hup hiç bir deneyim geçirmeden tamıs şeylbi oluyorsun kardeşim benim.Bak pook kitabı ha fiyat artıyor ajasjfajaj.Yha moruk şunu manip etim bunu amip ettim maskülen ol yha masküleeen dıııııt erkeksen kitapları alırsın kitaaaaap sende erkek ol.Desem beğenirdiniz ya da saygınız artardı ama demiycem.
OYUN NE DEMEK diye sorsam işte manip işte şöyle taktik yapıyorsun huuup geliyor.Beyler oyun Jhon Nash'den gelir bir araştırın,thomas shelby diye idol aldığınız karakterin nasıl bir stratejik savaşçı oluduğunu anlamaya çalışın bu bile size yeter zihnim deki pınarlar size akmıyor.

Mahmut abiniz alemde olum ne o siz erkek değilmisiniz ajajajajajaj tamam beyler efendi erkekler şöyledir kötü böyle ovye brad pitt sende 120 lirayı gömerek hiç işine yaramayacak kitaplar alabilirsiniz.Ya fıkbodimle takılıyorduk o tuvalete gitti kafede set açtım ellerine dokunuyordum işte fuukbadim girdi kızı görsen kıskançlıktan ölüyor abi yhaaaa .d xfdsfe . Ya işte öyle kırmızı hapı alıyorsuuuuuun hup hiç bir deneyim geçirmeden tamıs şeylbi oluyorsun kardeşim benim.Bak pook kitabı ha fiyat artıyor ajasjfajaj.Yha moruk şunu manip etim bunu amip ettim maskülen ol yha masküleeen dıııııt erkeksen kitapları alırsın kitaaaaap sende erkek ol.Desem beğenirdiniz ya da saygınız artardı ama demiycem.
OYUN NE DEMEK diye sorsam işte manip işte şöyle taktik yapıyorsun huuup geliyor.Beyler oyun Jhon Nash'den gelir bir araştırın,thomas shelby diye idol aldığınız karakterin nasıl bir stratejik savaşçı oluduğunu anlamaya çalışın bu bile size yeter zihnim deki pınarlar size akmıyor.
Ne boş konuşuyon senin felsefeni s......

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8