Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Hikayeye bakıp mesaja bakmayan kız

Başlıkta açıklandığı üzere durum bu. Mesajda okulda olan bir olayı sordum. Görüldü değil gönderildi durumunda mesaj. 1 gün oldu. Neden böyle bisey olduğunu bilen var mı? Okulda konuşuyoruz aslında. Eğer bir yorum yapacak olursanız iki taraftan bakın, hoşlanıyor ya da hoşlanmıyor gibisinden.

Son düzenleme:
Başlıktadaçıklandığı üzere durum bu. Mesajda okulda olan bir olayı sordum. Görüldü değil gönderildi durumunda mesaj. 1 gün oldu. Neden böyle bisey olduğunu bilen var mı? Okulda konuşuyoruz aslında. Eğer bir yorum yapacak olursanız iki taraftan bakın, hoşlanıyor ya da hoşlanmıyor gibisinden.
Eğer kızı ne kadar stalklarsan senden hoşlanan kızı bile kendinden çabucak soğutursun. Bu yüzden senden hoşlanıyor var say ve yürü.

Bakmadıysa tekrar yazma seni umursamıyor olabilir bir sürü ihtimal var tam olarak bilemeyiz

Bir ara benim manitayla ayrıldım ve hiç hikayelerine bakmıyorum ama o hep bakıyordu. Sonra dur lan bir bakiyim, belki mesaj atar dedim. 1 kere bakmamla engelledi beni. Ne demek istediğimi anlatabildim umarım.

Hayatını çok etkileyecek bir durum değil, önemsemeyip geçebilirsin. Üstüne düşünmen seni hiçbir sonuca ulaştırmayacak. Boşa zaman kaybı.

Kızın storylerine bakmasının sebebi büyük ihtimal anasayfasında ki storyleri hızlı hızlı geçerken seninkine denk gelmesi. Oyun ilk kuralı yapıllaan her şeye anlam yüklememek. Burda sana yazılan cevapları okudum ve umursamamanı söylemişler. Malesef böyle bir şey yaparsan kız senden uzaklaşacak veya seni friendzone a alacaktır. Burda yapman gereken şey ona onu sevdiğini belli etmek ama meşgul bir adam olduğundan ona vakit ayıramıyormuşsun gibi yapmak. Bunun için ona arada iltifatlar edebilirsin ama bu (aaa kıyafetin çok güzel) tarzı iltifatlar değil. Bana bakışların çok güzel tarzı bir iltifat ona ondan hoşlandığını belli eder ve bunun üstüne onunla akşamları mesajlaşarrak ilgilenmezsen kafasında soru işaretleri oluşur ve bunları kendi kafasında cevaplamaya çalışırken sana bağlanmaya başlar.

Kızın storylerine bakmasının sebebi büyük ihtimal anasayfasında ki storyleri hızlı hızlı geçerken seninkine denk gelmesi. Oyun ilk kuralı yapıllaan her şeye anlam yüklememek. Burda sana yazılan cevapları okudum ve umursamamanı söylemişler. Malesef böyle bir şey yaparsan kız senden uzaklaşacak veya seni friendzone a alacaktır. Burda yapman gereken şey ona onu sevdiğini belli etmek ama meşgul bir adam olduğundan ona vakit ayıramıyormuşsun gibi yapmak. Bunun için ona arada iltifatlar edebilirsin ama bu (aaa kıyafetin çok güzel) tarzı iltifatlar değil. Bana bakışların çok güzel tarzı bir iltifat ona ondan hoşlandığını belli eder ve bunun üstüne onunla akşamları mesajlaşarrak ilgilenmezsen kafasında soru işaretleri oluşur ve bunları kendi kafasında cevaplamaya çalışırken sana bağlanmaya başlar.
Aga, kızda zaten bir ilgi belirtisi yok, mesaj atıyorum bakmıyor diyor adam. Bu durumdaki kız nasıl uzaklaşabilir veya nasıl friendzone'a atabilir seninle konuşmuyor bile?
Kendisine en ufak bir ilgi belirtisi bile vermeyen bir kıza onu sevdiğini belli etmek zaman kaybından başka bir şey değil, çünkü seni hoş bulsa ilk attığın mesaja zaten cevap verirdi -ağırdan satıyor olsa bile- bu durumda hoşlandığını belli edersen kız asıl o zaman kendini bir şey zannetmeye başlayıp iyice uzaklaşacaktır. İsterse günde 10 kez dediğin gibi iltifat etsin kazanacağı tek şey kızın g*tünün daha da kalktığını görmek. Reelde konuşabiliyorsa bunu düzeltebilir, sanalda düzeltmesi çok düşük bir ihtimal.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8