Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

Hipergami

ebenin amı abarttıkça abart bilgisayarıma not almıştım burdakilerde faydalansın diye attım
Küfür ederek senin seviyene inmiyorum. Not almamışsın birebir metnin kopyası bu işlerin içinde kaç yıldır varım sen kimi yiyon.

ebenin amı abarttıkça abart bilgisayarıma not almıştım burdakilerde faydalansın diye attım
Eğer bir konuyu okurken not alıyor ve bize yararlı olduğunu düşünüp paylaşıyorsan, teşekkürler.Forumda zaten alıntı konular mevcut ve ben bile zamanında yaptım. Bundan sonra daha dikkatli olarak, küfür etmeden, saygılı bir şekilde bizim için yararlı olan konuları paylaşmaya devam edersen sevinirim.

Zamanında bende bu konular hakkında yazmış ve içeriklerimin çalınması gibi durumlarla karşılaştığım için bu konu benim kırmızı çizgimdir. Sizin gibiler yüzünden insanlar işlerinden oluyor. Emek hırsızlığı yapma. Bu konu burda kapansın daha dikkatli ol.

Son düzenleme:
Bu redpill mantığında sevdiğim nadir şeylerden biri Hipergami
Ama bunu yanlış anlayan yanlış yorumlayan çok insan var bence
Sizin kadınınız sizden daha zengin birini gördüğü zaman onun altına yatmıyor beyler, veya sizi terketmiyor. İnsaniyet ve mantıktan yoksun kişiler bunu algılayamadı bir türlü nedense.
Hipergaminin olayı şu; mesela evlendikten sonra götü göbeği salmayacaksın, kadın seni 7/24 arzulasın istiyosan
veya evlendin diye dişlerini haftada 1 fırçalarsan olmaz...
sporunu yapacaksın, güzel kokacaksın, güzel giyineceksin, saygın biri olacaksın ki sana karşı duyduğu şehvet hiç sönmesin

Bu redpill mantığında sevdiğim nadir şeylerden biri Hipergami
Ama bunu yanlış anlayan yanlış yorumlayan çok insan var bence
Sizin kadınınız sizden daha zengin birini gördüğü zaman onun altına yatmıyor beyler, veya sizi terketmiyor. İnsaniyet ve mantıktan yoksun kişiler bunu algılayamadı bir türlü nedense.
Hipergaminin olayı şu; mesela evlendikten sonra götü göbeği salmayacaksın, kadın seni 7/24 arzulasın istiyosan
veya evlendin diye dişlerini haftada 1 fırçalarsan olmaz...
sporunu yapacaksın, güzel kokacaksın, güzel giyineceksin, saygın biri olacaksın ki sana karşı duyduğu şehvet hiç sönmesin
Yanlış anlayan sensin her ne kadar yazdıkların doğru olsada kadın monkey branching yapar, az daha oku geliştir kendini. Doğru yoldasın biraz perspektif kazan.

Evet, bir erkek derdini, zayıflıklarını, korkularını, vs … kadını ile paylaşmamalı. Bilinç üstünde kadınlar her ne kadar modaya uyup “duygularını gösterebilen” erkek istediklerini söyleseler de, böyle erkekleri hayatlarından hızla atma eğilimindedirler.
Yav kardeşim şu forumlarda bloglarda artık bütün kadınları genellemeyi bırakın her okuduğunuz yazıyı makaleyı düşünmeden kendi süzgecinizden geçirmeden gerçek hayattaki yaşanmışlıklarla karşılaştırmadan kör kütük inanmayın. Bak sana hemen örneğini vereyim çoğu ilişkimde flört aşamasında partnerime bir sıkıntım derdim varsa paylaştım birbirimizi tanıma aşamasında zaaflarımızı fobilerimizi korkularımızı paylaştık bunları yaptım diye terkedilmedim maskülenliğim ayaklar altına alınmadı dalga geçilmedim hor görülmedim aksine yardımcı oldular dinlediler tavsiye verdiler mutlu oldular sonuçta o benim sevgilim yada konuştuğum flörtlestiğim kadın derdimi tasamı paylasmayacaksam ne diye var hayatımda ha şuna katılırım bebek gibi ağlarsan mızmızlanarak anlatırsan feminen gibi davranırsan sıkıntı yaratır önemli olan bu bence son olarak red pilldir puadır falan çok kasmayın temel bilgileri alın yeter eksikliklerinizi kapatın ve uzaklaşın bu gibi felsefelere çok takılırsan sen sen olamazsın bir başkası gibi taklit edersin sadece saygılar.

Yav kardeşim şu forumlarda bloglarda artık bütün kadınları genellemeyi bırakın her okuduğunuz yazıyı makaleyı düşünmeden kendi süzgecinizden geçirmeden gerçek hayattaki yaşanmışlıklarla karşılaştırmadan kör kütük inanmayın. Bak sana hemen örneğini vereyim çoğu ilişkimde flört aşamasında partnerime bir sıkıntım derdim varsa paylaştım birbirimizi tanıma aşamasında zaaflarımızı fobilerimizi korkularımızı paylaştık bunları yaptım diye terkedilmedim maskülenliğim ayaklar altına alınmadı dalga geçilmedim hor görülmedim aksine yardımcı oldular dinlediler tavsiye verdiler mutlu oldular sonuçta o benim sevgilim yada konuştuğum flörtlestiğim kadın derdimi tasamı paylasmayacaksam ne diye var hayatımda ha şuna katılırım bebek gibi ağlarsan mızmızlanarak anlatırsan feminen gibi davranırsan sıkıntı yaratır önemli olan bu bence son olarak red pilldir puadır falan çok kasmayın temel bilgileri alın yeter eksikliklerinizi kapatın ve uzaklaşın bu gibi felsefelere çok takılırsan sen sen olamazsın bir başkası gibi taklit edersin sadece saygılar.
Bazen kadınları çok ayrı bir canlı olarak görüyorlar ve onlarında insan olduğunu unutuyorlar. Çevrenizdeki her kadına potansiyel sevgili yada ilişki adayı olarak bakmayı bırakmalısınız. Ve olmadığınız biri gibi davranırsanız pick up artisler gibi sıkıntı yaşarsınız.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8