Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Hızın Önemi

Konuyu kısa tutmaya çalışacağım.

Ortaokul ve lisedeyken bir kızdan hoşlanırdım, etrafında dolanır kendimi gösterir ve benden hoşlanmasını beklerdim açılmak için.

Ve... Piçin biri gelir iki günde kızı kapardı.
Bu kız bana layık değilmiş diye kendimi avuturdum her seferinde.

Şimdi görüştüğüm kadınlar var. Kimiyle çok yavaş yol alıyoruz. Haftada bir kaç mesaj falan.
Bazılarıyla ise günde defalarca mesajlaşıp üstüne en az bir saat telefon görüşmesi vs.

Diyeceğim o ki şimdi kapılacak olan benim :)
Yavaş davranan kadınlar ise o bana layık değil diye kendilerini avutuyorlar :D

Ortaokul ve lisedeyken bir kızdan hoşlanırdım, etrafında dolanır kendimi gösterir ve benden hoşlanmasını beklerdim açılmak için.

Şimdi görüştüğüm kadınlar var. Kimiyle çok yavaş yol alıyoruz. Haftada bir kaç mesaj falan.
Bazılarıyla ise günde defalarca mesajlaşıp üstüne en az bir saat telefon görüşmesi vs.

Aga o hız meselesi yok mu ya ortaokulda lisenin başında kız bana ilgi atınca 6 7 gün ne alakaysa kendimizi hazırlıyordum o arada da kızı kapıyorlardı. Harbi çok boktan durum.

Duygulandırdınız beyler, sonra o şahsın ağzını burnunu kırmak isterdim, tabii icraat yok. Çaresiz çaresiz ayrılmasını beklerdim.
Bir de kötü olan elinden bir şeyin gelmemesiydi. Daha kötüsü de kızın sevgisini kazanmak için ödevini, bilmem neyine yardımcı olduysan...
Sonra başlardık: ''Ulan bu kız için nerdeyse canımı verdim, bu geliyor Allah'ın kekosuyla çıkıyor. Demek ki beni hak etmiyor...'' gibi avuntu dolu sözlerle içimi rahatlamaya çalışırdım ama bir yanım da tabii kan ağlıyor...

Nereden geldiğimi tekrar hatırlattığınız için teşekkürler dostlar, forumun emektarlarına da ayrıyeten teşekkür ediyorum.

Çok hızlı takılırsan kızı unut. Kızla 1 2 saat telde konuşup günde 10 kere mesajlaşmak boş adamların işi. Daha önemli işlerin yok mu diye sorarlar adama mesela kendini geliştirip daha çok para kazanmak gibi. O zaman zaten sen istemesende sana gelirler. Çünkü sen scarce pozisyonda olursun çevredeki erkeklerw göre, şunu da unutma ucuz mala talip çok olur.

Son olarak hıza gelince alkollü ortamlarda süper ego zayıflar işte o zaman full forc escalate yaparsın. Diğer ortamlarda eğer hergün yuz yuze gelme durumu olursa en mantıklısı DHV kasıp indirect social proof mekanizması üzerinden kıza ilgini çok belli etmeden yürümek.

Yorumlarınız için teşekkür ederim.
Sanırım yanlış anlaşıldım. Benim hatam. :(
Günde 10 mesaj ve en az 1 saat telefon konuşmasından kastetmek istediğim setin açılıp cevap alınan ilk gün idi. Pandemiden ötürü de buna vakit ayırmakta zorlanmadığımı belirtmem de gerekirdi. Tabak çevirdiğim için hepsine vakit ayırmak mantıken de mümkün olmaz. Bu konuda haklısınız.

Aga o hız meselesi yok mu ya ortaokulda lisenin başında kız bana ilgi atınca 6 7 gün ne alakaysa kendimizi hazırlıyordum o arada da kızı kapıyorlardı. Harbi çok boktan durum.
aynı durum en yakın arkadaşımla aynı kızı gözümüze kestirmiştik tek fark benim 2 yıldır o kızı düşleyip onla yapacağımız aktiviteleri düşünüp romantik durumları düşünmem onunda kızı gördüğü ilk gün yanına gidip , ertesi gün bunların sevgili oluşu ve kızın arkadaşıma trip atıp gülümsemesi falan psikolojik olarak çöküntüye uğratmıştı beni neyse "Zor zamanlar güçlü insanları; güçlü insanlar iyi zamanları; iyi zamanlar zayıf insanları; zayıf insanlar da zor zamanları yaratır!"

aynı durum en yakın arkadaşımla aynı kızı gözümüze kestirmiştik tek fark benim 2 yıldır o kızı düşleyip onla yapacağımız aktiviteleri düşünüp romantik durumları düşünmem onunda kızı gördüğü ilk gün yanına gidip , ertesi gün bunların sevgili oluşu ve kızın arkadaşıma trip atıp gülümsemesi falan psikolojik olarak çöküntüye uğratmıştı beni neyse "Zor zamanlar güçlü insanları; güçlü insanlar iyi zamanları; iyi zamanlar zayıf insanları; zayıf insanlar da zor zamanları yaratır!"
Kesinlikle öyle dostum. Sondaki sözü de çok beğendim. Tecrübe zorlukla aynı çizgide ilerliyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8