Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Hobileriniz Neler?

arkadaşlar merhaba hobileriniz nelerdir ? sosyalleşmek yeni insanlar tanımak için neler yapıabilir ?

arkadaşlar merhaba hobileriniz nelerdir ? sosyalleşmek yeni insanlar tanımak için neler yapıabilir ?
Erkek arkadaş çevreni geliştiren hobiler kesinlikle spor yapmak . Kadın tarafındansa tango , dans , müzik aleti öğreten yerler gibi kanka .
Ama yeni insanlarla tanışmanın tek yolu bu değil en basitinden merhaba ben yalnız adam diyip tanışabilirsin . :))
Basketbol oynamak
Şarkı Söylemek
Bench press
Deadlift
Tango
Müzik yapmaya çalışmak
Gitar Çalmayı öğrenmek

Salsa bachata kursuna gittim leş gibi ortam. Bir de kadıköyde kurs yani varoş yerde değil. Sınıfta erkek sayısı daha fazla. Kızlar da ya teyze ya kezban. Eli yüzü düzgünler küçük dağları ben yarattım havasında. Dansçı kızdan adama hayır mı gelir hem, eksik kalsın. Pişman oldum. Üstüne karı gibi kıvırtmak zorunda kaldım dans ederken. Allah benim belamı versin.

Erkek arkadaş çevreni geliştiren hobiler kesinlikle spor yapmak . Kadın tarafındansa tango , dans , müzik aleti öğreten yerler gibi kanka .
Ama yeni insanlarla tanışmanın tek yolu bu değil en basitinden merhaba ben yalnız adam diyip tanışabilirsin . :))
Basketbol oynamak
Şarkı Söylemek
Bench press
Deadlift
Tango
Müzik yapmaya çalışmak
Gitar Çalmayı öğrenmek
[/QUOTE

Vermis olduğun sempatik cevap için tesekkur ederim😊 oncelikle 10 yildir kullandihim sigarayi biraktim ve sporla ugrasmayi dusunuyorum ama spor salonlari bos geliyor sebebi ilgilenmemeleri kizlara daha cok bakiyolar kurs olarak dans gitar vs pandemiden dolayi suan kapali ve gitar ogrenmeyi planliyorum baska bise gelmedi aklima 😊

Salsa bachata kursuna gittim leş gibi ortam. Bir de kadıköyde kurs yani varoş yerde değil. Sınıfta erkek sayısı daha fazla. Kızlar da ya teyze ya kezban. Eli yüzü düzgünler küçük dağları ben yarattım havasında. Dansçı kızdan adama hayır mı gelir hem, eksik kalsın. Pişman oldum. Üstüne karı gibi kıvırtmak zorunda kaldım dans ederken. Allah benim belamı versin.

Kardeşim benim hic gulecegim yoktu tesekkur editorum yorumun icin😊😊

Yorumun komigime gitti haline gulmedim kardesim benim biraz daha uygun seyler secelimmi seninle 😊😊

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8