Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Hoşlandigim Kizin Sevgilisi Var

Beyler bi kizdan hoslaniyordum uzun zaman once soyleyecektim ama bi gun ortama geldi bi kiza bugun onla konustum filan dedi bende sevgilisi oldugunu anladim ve bisey demedim . Aradan zaman gecti ara sira disarda filan karsilasinca konusuyoruz olaylari anlatmiyacam ama kiz cevremde tanidigim tek altin dişi diyebilirim . Ben de asik sevme filan degil de bi hoslanti var icimde yani iyi de bir kiz . Belki sevgilisiyle mutludur . Mutlulugunu bozmak istemem . Ama ya degilse ya sadece onla ayni etutte oldugu icin ondan guc almak icin onla cikiyorsa ? Ya o kisi alfa karakteri degilse ? Bu gibi sorularin cevabini ogrenmem lazim . Sonra pat diye konusurum reddedilme korkum yok zaten . Olmasada olur ekte baska kizlarda var ama bu altin disi

Beyler bi kizdan hoslaniyordum uzun zaman once soyleyecektim ama bi gun ortama geldi bi kiza bugun onla konustum filan dedi bende sevgilisi oldugunu anladim ve bisey demedim . Aradan zaman gecti ara sira disarda filan karsilasinca konusuyoruz olaylari anlatmiyacam ama kiz cevremde tanidigim tek altin dişi diyebilirim . Ben de asik sevme filan degil de bi hoslanti var icimde yani iyi de bir kiz . Belki sevgilisiyle mutludur . Mutlulugunu bozmak istemem . Ama ya degilse ya sadece onla ayni etutte oldugu icin ondan guc almak icin onla cikiyorsa ? Ya o kisi alfa karakteri degilse ? Bu gibi sorularin cevabini ogrenmem lazim . Sonra pat diye konusurum reddedilme korkum yok zaten . Olmasada olur ekte baska kizlarda var ama bu altin disi
Sevgilisi olan bir kıza yürümek yanlış hatta sevgilisinden yeni ayrılan kıza yürümekte yanlış. Tekrar barışma ihtimalleri olabilir. Ayrıca kız sevmediği erkeğe acımaz. Onunla sevgiliyse sevgili olmak istediği için sevgilidir. Sil at bu düşünceleri kafandan olan sana olur. Tehdit eder gibi oldu ama yaşadım bir benzerini. Başkasını senin için terk edecek bir kız seni neden bir başkası için terk etmesin? Güvenebilir misin gerçekten?

TCMA nin basliginda boyle bir sey vardi . Sevgilisi olan bir disiyle konustugumda bendeki potansiyeli onunkinden yuksek gorunce bana kayan disiler oldu...

Bu mantikla ilerlemeyi dusunuyordum yoksa direkt gidip kiza acilmayacagim yani ama sinyalleri yakacagim anlaminda

Sevgilisi olan bir kıza yürümek yanlış hatta sevgilisinden yeni ayrılan kıza yürümekte yanlış. Tekrar barışma ihtimalleri olabilir. Ayrıca kız sevmediği erkeğe acımaz. Onunla sevgiliyse sevgili olmak istediği için sevgilidir. Sil at bu düşünceleri kafandan olan sana olur. Tehdit eder gibi oldu ama yaşadım bir benzerini. Başkasını senin için terk edecek bir kız seni neden bir başkası için terk etmesin? Güvenebilir misin gerçekten?
Bende bu umursamamazlik sikine takmama mevzusu cok fazla gelizmis . Yani eger bi kizla sevgiliysem ve bana gelip ben bu kisiden hoslaniyorum ayrilalim filan derse Tamam siktirgit derim yani . Tabii eğer kıza tabiri caizse aşık değilsem .

Umarım söylediğin kadar sağlamdır umursamamazlık mekanizman. Burada bulunan herkes benim için değerlidir. Göz göre göre zarar görmesini istemem. Normal bir şekilde yaklaş arada bir etkileşim olursa kız kendisi yanaşır zaten. Kızda etkileşim olmazsa hiç olmamış gibi yoluna devam edersin.

TCMA nin basliginda boyle bir sey vardi . Sevgilisi olan bir disiyle konustugumda bendeki potansiyeli onunkinden yuksek gorunce bana kayan disiler oldu...

Bu mantikla ilerlemeyi dusunuyordum yoksa direkt gidip kiza acilmayacagim yani ama sinyalleri yakacagim anlaminda

Bu mantıkla yürüyeceksen eğer gerçekten diğer çocuktan daha yüksek potansiyeldeysen kız sana doğru kaymaya başlayacaktır ben de öyle düşünüyorum.

Fakat bunu yapmayıp kızın ayrılmasını beklersen kendine , zamanına ve beklediğin zaman boyunca kaçıracağın diğer kızlara olur olan.

Tavsiyem ya siktir edip başka dişilerle devam et ya da cidden altın dişi olduğunu düşünüyorsan kendi potansiyelinin daha yüksek olduğunu ona hissettir.

Altın dişi falan değil kendini kandırma !
"o özel kızda"(!) takılı kalmışsın bunu kendine itiraf edemediğin için de altın dişi diye kendini kandırıyorsun.

O kızla bir süre konuşmamanı tavsiye ederim.

İşte sizin yazdiklariniz ben yazmayip esgectigim kisimlar cunku kiza karsi normal davraniyorum espriler filan yerinde ve kizda ilgi var bana karsi.Umursamamazlik seviyeme örnegin kotu bi olay oldu . Uzanirim boyle bi yarim saat bi saat kafa patlatirim sonra olayi beynimde bitiririm ve ne yapmam gerektigine karar veririm. Diger arkadas icinde bu kizin sevgilisi oldugunu ogrenmeseydim direkt onla ben konusacaktim ama oldu bende baska kizlarla baska seyler yasadim . Simdide baska kizlar var ama en iyi alternatifim bu diyelim

Altın dişi falan değil kendini kandırma !
"o özel kızda"(!) takılı kalmışsın bunu kendine itiraf edemediğin için de altın dişi diye kendini kandırıyorsun.

O kızla bir süre konuşmamanı tavsiye ederim.
Zaten kızla sadece denk geldigim zamanlarda konusuyorum kaldi ki olayi tam bilmeden boyle bi psikolojik analiz yapman biraz on yargi gibi olmus. Zaten son yazdigimi okursan en iyi alternatif o ama olmasada olur yani . Baska kizlarda var çevremde

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8