Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

hoşlanılan kıza nasıl açılınır?

Kanka şimdi sana ''Bu kıza şöyle yap ya da şöyle de kesin olur'' gibi kalıp bir cümle söyliyemeyiz her insan farklı bir dünya. Sen o kızı iyi gözlemle sonra ona göre git. Ama sana şu tavsiyem olabilir sakın sosyal medyadan açılma kıza. Git yüzüne söyle ama sosyal medya biraz absürt kaçıyor. Kızın karşısına çıkıp söylersen kız heyecandan ne diyeceğini bilemez bir an onun boşluğundan yararlanırsın tabi ağzının iyi laf yapması lazım.

sevgili olmak için onun onayına ihtiyacın yok, demek istediğim senden hoşlanıyorum der geçersin, eğer kızla arkadaş değilsen sevdiğini bilmeni istiyorsa hoşlanıyorum de geç, platoniksen kendini rahatlatcaksan hoşlanıyorum de yani.(arkadaş değilsen red edicektir.) Eğer arkadaşsan hafiften dokunmaya başla senn ağzından seviyorum hoşlanıyorum lafını duymamalı senin sevginden emin olmamalı.
Kızı okumaya bak, kız senle sevgili olmak istiyorsa sana dokunmaya başlar,yada en basitinden biz neyiz ne oluyoruz tarzı laflar söyler,kafanı omzuna yaslar.Eğer sana dokunmayıp güzelce sohbet ediyorsa büyük ihtimal arkadaşçadır.

kanka gizem kaybolmaz mı öyle direk senden hoşlanıyorum demek
Kanka sen zaten kıza direk açılmıyacaksın ki ondan önce bi flört dönemi oluyor bütün yeteneğini orda sergilemen lazım zaten. Sosyal medyadan her gün onlarca kişi kızlara yazıyor zaten senin farklı olman lazım kızlar farklı erkek severler. Kızın karşısına çıktığında ve onunla bir şeyler yaşamak istediğini söylediğinde kız büyük ihtimalle bu kadar özgüveni ve cesareti beklemediği için şaşırır ve en az 3-0 önce başlarsın sosyal medyadan açılan erkeklere göre. :)

Sevdiğin kıza açılmak diye bir şey yok. Bir kızı gözüne kestirdiğin an niyetini belli edip konuşursun flört edersin takılırsın dalga geçersin zaten sevgili aşamasına gelmişsinizdir. Kız durumdan rahatsızsa seni arkadaş olarak görüyorum felan bir konuşma yapar sen de nextlersin. Gidip çıkma teklifi ettiğin zaman gücü kızın eline vermiş oluyorsun

Niyetini belli etmezsen seni "arkadaş" kategorisine atar. Niyetini belli et derken gidip açık seçik söyle demiyorum konuşma arasında inceden inceden sanki sevgiliymişsiniz gibi dokundurmalar yap. İyi niyetli arkadaş hareketleri sergileme

21 oyununu biliyor musun 21e yaklaşmak gerek ama 21i geçmemek lazım onun gibi mi diyorsun
Çok korumacı çekingen davranırsan arkadaş kategorisine girersin. Abaza gibi davranırsan da direk reddedilirsin dengeyi korumak lazım. Bunu da dediğim gibi aralarda kıza sanki sevgiliymişsiniz gibi takılarak yapabilirsin. Kızın gözünde yeterince erkeksen hoşuna gider bu tarz şeyler ve niyetini anlar.

Çok korumacı çekingen davranırsan arkadaş kategorisine girersin. Abaza gibi davranırsan da direk reddedilirsin dengeyi korumak lazım. Bunu da dediğim gibi aralarda kıza sanki sevgiliymişsiniz gibi takılarak yapabilirsin. Kızın gözünde yeterince erkeksen hoşuna gider bu tarz şeyler ve niyetini anlar.

Kızla sevgiliymişsiniz gibi şakalara örnek verecek olursak kızı bir yere çağırırsın ve gelemeyeceğini belirtir. Sen de "tüh ya seni kaçırmayı planlıyordum tüm planlarımı alt üst ettin" gibi takılabilirsin. Böyle şeyler kızın içindeki çekimi tetikler ve niyetini belli eder arkadaş kategorisine girmezsin

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8