Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

"I want S*x" Nasil acik bir sekilde day gamede tuhaf bir tepki almadan konuyu s*x getirebilirsin ?

Adamın "I WANT s*x" demesine gerek bile yok benim abaza dostum.
Beden dili, açılış tarzı, ses tonu, oyun becerisi zaten kendiliğinden s*x'e dönüşür.
Bu tarz içerikleri görünce HÖÖ s*x Mİ demek yerine gözlem yapmanı tavsiye ediyorum.
Ben şimdi niye abaza oluyorum onu anlamadım? Hadi 10-20 defa s*x yaşamış olsam buna rağmen s*x diye delirsem haklısın fakat kendinizi bizim yerinize koyun 25 yaşına gelmiş hayatında bir kere bile yaşamamış insanların

Ben şimdi niye abaza oluyorum onu anlamadım? Hadi 10-20 defa s*x yaşamış olsam buna rağmen s*x diye delirsem haklısın fakat kendinizi bizim yerinize koyun 25 yaşına gelmiş hayatında bir kere bile yaşamamış insanların
18 Yaşındayım, 20'den fazla s*x yapmışımdır. Bunu hiç sayma gereği duymadım.
25 Yaşındasın ve hala elini skmeye mahkumsun şimdi Ahmak olan kim ? Yıkık, tembel olan kim ?

E peki çözümü ne? Ne yaparsam y
18 Yaşındayım, 20'den fazla s*x yapmışımdır. Bunu hiç sayma gereği duymadım.
25 Yaşındasın ve hala elini skmeye mahkumsun şimdi Ahmak olan kim ? Yıkık, tembel olan kim ?
E peki çözüm ne? Kızlara gidip sexmi teklif edim? Tembellikle ne ilgisi var? Tembel olsam kız bulmakla en ufak uğraşmazdım
Gençliğimi kaçırdım tren artık kaçtı

Charles bukowski' nin hayatı hakkında ufak bir araştırma yap kardeşim.. Her yer de bu söyleyeceğimi bulamayabilirsin ama herif şöhret olana kadar yatamadığı kadınla şöhret olduktan sonra ki kısa zaman diliminde yatmıştır

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8