Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İç Güdülerle Kız Tavlanır mı? Sosyal Robot Olmak ?

junyurhayyam

Forumdan Uzaklaştırıldı
Selam oyunbozanlar,içgüdüler ve sosyal robotluktan deneyimlerimi ,tecrübelerimi,fikirlerimi aktaracağım.

İçgüdüler
Vicdan topluluk ve inançların ürünüdür,bu döneme baktığımda gördüğüm ve sorduğum soru şuydu; Köpekleri,kedileri öldüren insanlar toplumdan linç yiyorda fareleri öldüren niye yemiyor.Marketlerde köpek öldürme ilaçları satılmıyor ama farelerin satılıyor.Yani bu, fare öldürmek suç değil hatta onun için ürünler bile var.

Vicdanın Tanımı :Kişiyi kendi davranışlarıyla ilgili olarak bir yargıda bulunmaya yönelten, kişinin kendi ahlak değerleri üzerinde dolaysız ve kendiliğinden yargılama yapmasını sağlayan, kişiye doğruyu ve iyiyi yapma yükümünü de yükleyen içsel güç.
Biliyorsunuzki dinsiz olan bir insan,ahlaklı olamaz,iyiyi kötüyü ayırt edemez çünkü niçin ahlaklı olayım? sorusuna cevap yoktur, cevap olsa bile bu ahlak kuramı sistemli değildir.Yasaya uymak toplumsal ahlak bakımından ahlaklı bir insan olarak sayılmazsınız.Toplumun belirlediği değerlerine sahip ve ona göre haraket ediyormuş gibi "görünmek" pragmatik bakış açısıyla doğrudur.

Herkesin puştlukları ,gizledikleri,eksikleri vs. vardır.Burada amacımız iyi yada kötü olmak değil,inançlarınızın (dinden bahsetmiyorum) sizi olumsuz etkileyebiliyor,öreneğin sanki bir tanrı sürekli bizi izliyor ve eğer toplumun değer yargılarına göre hareket etmessem toplumdan hunharca linç yiyip,dışlanacağımı düşünebilirim.Mesela doğu şehrinde olan arkadaşlarım set açmaktan korkuyor bile olabilir. (Düşünsene aşiret kızı filan .d )
Beyler nerden bu düşünce geldi, gökten mi ?
Benim burdaki amacım karı kız değil, kaç yıldan beri bilerek,fırsat gelse bile sevgili yapmadım 4 gün önce önceden havadan sudan ilgi alanlardan arada sırada dalgaya alıyordum belki birsürü shit test yemişimdir,umursamadığım için dalgayla filan atlatmışımdır, pek aşina değilim PUA'lığa.Herneyse kız arada beni,sende farklı birşey var, (içimden he he kesin öyledir ) konuşuyoruzda ayrıntılı konuşmak için C..... kafesine gelirmisin dedi, konuşalım burdan dedim,hayır junyur bunu sana söylemem gerek dedim türk kahvesi içerim ve sen ısmarlarsın (aLFAaaaaa) hay junyur ne garip adamsın yha emoji neyse gittim.Edebiyattan konu açtı bir ısındım tatlı tatlı beleş kahvemi içiyorum ona soru soruyorum konuştukça konuşuyor birden kesildi elimi tuttu, ulan kaç yıldır karıya sarılmak dışında dokunmadım.Küçük junyur harekete geçti,şimdi biz neyiz ? Bilmem sence ? junyur yeter ben seni seviyorum dedi bende avanağım anlamadım beni sevebilceğini elimi tutuktan sonra anca.(Daha sahalara inmem için yeterli değilim-belli bir planım var ondan sonra bol bol yazcam) Beyler daha çok eksiğim,doldurmak için birçok şeyden vazgeçtim birde kız eklenirse erteledikçe ertlerim.Olabilir, seni sevmek isterdim çok akıllı ve hoş kızsın ama benim bir sürü yapacağım var ve sendende okadar etkilenmedim benim için normal arkadaşsın dedim,kalktım masadan.Kız içip beni arıyor ağlıyor demek öyle he beni unca oyaladın nefret ediyorum sen işe yaramaz kendini zeki sanan malsın diyor 2 gün sonra engelliydi arkadaşı yazdu junyur neden onu kırdın yazıyor ulan kızsın diye mağdur olan senmsin atkafası sinir oldum şimdi.Bugünde gelmiş arkadaş olalım,tamam dedim belki susar (belkide uyku kız yapıyorumdur) çok iyi davrandı bana karşı heraklitosun fragmanlar kitapını almış kitap şuan halıda,ulan çok kötü hissediyorum kendimi, tam bir şerefsiz gibi ,kendimi hitlerin yahudi kampında yahudilerin sabun olmasını izlerken onu izleyen ben olduğumu düşündüm (hitlere sövdüm ) kadar kötü hissettim.
9-10'da statüm,fiziğim,tipim kültürüm ortalamının üstündeydi.Embesildim önceden galiba sırf ilgi eksikliğim var diye kendime kızlara övüyordum.Bir çok kızı bu embesilliklere rağmen konuşsalar sevgili olacak kızlar fazlaydı (benim için) . NE OLDU SİZCE Hepsine Sövdüm. BİRDE SALAK GİBİ Özür Dileyip Komiklik Olsun Diye Haraketler Yapıyordum eeee
İÇGÜDÜLERLE İSTERSEN KIZLA 2 -3PUAN YÜKSEK OL GENE SEVGİLİ MUHABBETİ OLMUYOR .Sürekli ailenizin,arkadaşarınızın,hocalarınızn,toplumun o ezikçe yapan istekleri sizi muhtaç etitiriyorlar birçok kişi umut arıyor umut olmak istemiyor.Sürekli insanların iylik sandıkları,kötülükleri,kendi sadistik zevklerini iyi diye göstererek bizi daha mutaç daha konfor hasatsı, ama doğru bir hapisaneden çıkan ne olur biliyormusunuz? Hapisaneden çıkmış olur taki duvarları görene kadar.

HEPİMİZ SOYAL ROBOTUZ
Bebekken istekleri almamız için ağlıyorduk,bağırıyorduk,o tatlı masumluluklarla insanları sömürüyorduk,tiz sesimizle kendimizi acındırıp istediklerimizi elde ediyorduk.Büyüdük beyler büyüdük.... çocukken artık ağlayınca gelmeyince dua ediyorduk belki gelir,artık her sıkıntımızda ağlamıyoruz sadece güvensiz,muhtaç,yaşamadığımız kaybetme duygularında,çaresizlikten ağlıyoruz ve bunlarada alışıyoruz.KENDİMİZİ GELİŞTİRİYORUZ babamızı taklit etmeye çalışıyoruz çünkü o tek güçlümüz.Espirileri arkaşlarımızdan çalıyorduk başkalarını güldürmek için.Şimdi ise yaptığımız davranışlarda bilinçleniyoruz.Görüşüm şudur ki bir insan sizle konuşuyorsa tek amacı SİZİ ETKİLEMEK ve KULLANMAK pualıktan aldığım taktikler shit test savurma neg tarzı bilgiler benim daha hızlı gelişmemi sağladı yeni bir lider aradım ve onu taklit ettim geliştirdim.Liderden kastım,yazarlar,akademisyenler,düşünürler.Yani Newton'nun dediği gibi :DEVLERİN OMUZUNA ÇIKTIM sadece shit test ve negde bilgim var ve bunlar otamatikleşmeye başladı,artık enerji kaybetmemek için aa bu neg atıyor olmuyor,ağzınızdan çıkıyor sadece tabi önemsediğiniz kızlarda aklınıza gelebilir kavramlar.
HEPİMİZ SOSYAL BİR ROBOTUZ VE AMACIMIZ GÜÇ VE GÜÇ ÇÜNKÜ GÜÇ HERŞEY OLDUĞUNU ÇOCUKLUKTA DAYAK YERKEN DAYAK ATARKEN KIZ BULMADA YEMEK BULMADA GÜÇ OLDUĞUNU ANLADINIZ ARTIK BU DÜŞÜNCE GEÇMESE BİLE BUNA YOĞUNLAŞTIK HEP BİR DEVİN GÜCÜNE İHTİYACIMIZ VAR DEVLERİN ÜSTÜNE HEP AYNI YÖNTEMLERLE ÇIKAMAZSINIZ SÜREKLİ ÇALIŞMALISINIZ AMA ÇALIŞMAMALISINIZDA NASIL OLUYOR BU ?
DİSİPLİN İRADE VE ZARURİYETLE
ZORUNLULUKLARLA SAVAŞMAK DEĞİL DANS ETMELİYİZ YİNG VE YANG GİBİ

Güzel bir yazı dostum.
Yıllardır (3-4 yıl falan :d ) kadın erkek ilişkileri ve kadınları etkileme konusunda araştırma yaptım.Bana çok şey kattılar ama red yiyince veya kız arkadaşım olmadığı dönemlerde depresyonlara da giriyordum hayat amacım sanki kızlari etkilemek gibi geliyordu.Red pille tanıştıktan sonra mentalitem değişti artık kızlardan çok kendimi geliştirmeye ilgi duymaya başladım ve artık kızların daha çok gelmeye başladığını fark ettim ayrıca red yiyince çok koymamaya başladı.
Bir kadını etkilemek istiyorsak önce kendimizi etkilemeliyiz diye düşünüyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8