Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

İLERLEME KATETMEK

Katılım
21 Mayıs 2018
Mesajlar
13
Tepkime puanı
11
Yaş
19
Şehir
Tekirdağ
Beyler belki aramızda ilerleme katemediğini düşünen vardır.Anlatıyorum.Şahsen ben de ilerleme katedemediğimi düşünen tayfadaydım.Her şey yeni bir hayat istememle başladı bu yola girdik bir şekilde okuduk,araştırdık,zayıflıklarımızı güçlendirdik, gün geldi sahaya çıktık ama ne yaparsam yapayım bir eksiklik hissediyordum.Böyle kendimi boşlukta hissettiren bir eksiklik.Sonra dedim ki burada bir yanlışlık var.Ne yapmam gerekiyor diye düşünürken burayla tanıştım.Burada ki tavsiyelere uydum ilerledim.Eski arkadaşlarım çok değiştiğimi söylüyorlar.Bu süreçte bir kızı dansa bile kaldırdım hatta diğer kızların o kızın yerinde olmak istediğini gözlerinden okudum.Yarın bir randevuya bile gideceğim.Ama bu bir ilerleme değildi hala bir şey eksikti sonra asıl ilerlemenin diğerlerine yardım edip etkileşime geçmekle ortaya çıktığını fark ettim.Beyler biz burada ortak bir amaç için uğraşıyoruz.Biz ayrılmaz bir bütün olmalıyız .Çünkü bizi sadece biz kurtarabiliriz bu yol tek başına çıkılabilecek bir yol değil hiç olmadı ki ,eğer tek başımıza ilerlersek ıkına ıkına ilerleriz ama bir olursak bunu çok rahat halledebiliriz.Burası kardeşlik.Burası bizim mekanımız o zaman gelin işimizi yapalım.
 
Katılım
21 Mayıs 2018
Mesajlar
13
Tepkime puanı
11
Yaş
19
Şehir
Tekirdağ
Bak dostum;
Sana maddeler halinde bir kaç tüyo vereceğim.

1. Kimseye ihtiyacın yok. (Kardeşlik falan hikaye ama yine de gel burada ihtiyacın olursa elbet birimizden birisi yardımcı olur ve unutma ki bu platformdakilerin hepsini alfa sanma)
2. İçgüdülerini dinle o sana yol gösterecektir. Alfa atalarında öyle yaptı.
3. Hala bir şeyler eksik olduğunu kendinde biliyorsun o zaman kendini geliştir.
4. Ben oldum artık dediğin an beta olduğun andır bu süreç ölünceye kadar devam eder.

Başarılar.
Tavsiyen için teşekkürler.Dostum haklısın ama burada bilgi bencilliği yapan insanlar var yapacaksak hep beraber yapalım birbirimizden bir şey saklamanın bir manası yok diye düşünüyorum.Hem bir arkadaşının olması tek başına olmandan daha iyidir diye düşünüyorum.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst