Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İlgi gösterme şeklimiz nasıl olmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sosyal statümden dolayı doğruyu yanlışı anlamam imkânsıza yakın,çünkü zaten ne desem kabul ediyor kadınlar bazen zevkine konuya çizgi filmlerden bile giriyorum...

ben direkt açılış yapan taraftayım ama ilgi belli etme şeklimizi nasıl yapmamız gerektiği konusunda şüphelerim var..

ben direkt gidip özgüvenli şekilde hafiften kibirli olmayıda seviyorum cümlelerime bunları uyarlayıp ilgimi çektiğini bu yüzden tanışmak istediğimi belirtiyorum numarayıda alıyorum yinede sorgulamak istedim sizce burda bi yanlış varmı?

ve sizde bir açılış örneği verirseniz sevinirim detaylı bir şekilde konuşma tarzınız ilginin dozu hakkında..

mesela bana iltifat ve bebeğim tatlım tarzında kelimeler çok yavşakça geliyor..

bu arada ilgiyi sonraki zamanlara sakla diyen kitleninde yorumlarını bekliyorum her fikire yeniliğe açığım.. :)

Son düzenleme:
sosyal statümden dolayı doğruyu yanlışı anlamam imkânsıza yakın,çünkü zaten ne desem kabul ediyor kadınlar bazen zevkine konuya çizgi filmlerden bile giriyorum...

ben direkt açılış yapan taraftayım ama ilgi belli etme şeklimizi nasıl yapmamız gerektiği konusunda şüphelerim var..

ben direkt gidip özgüvenli şekilde hafiften kibirli olmayıda seviyorum cümlelerime bunları uyarlayıp ilgimi çektiğini bu yüzden tanışmak istediğimi belirtiyorum numarayıda alıyorum yinede sorgulamak istedim sizce burda bi yanlış varmı?

ve sizde bir açılış örneği verirseniz sevinirim detaylı bir şekilde konuşma tarzınız ilginin dozu hakkında..

mesela bana iltifat ve bebeğim tatlım tarzında kelimeler çok yavşakça geliyor..

bu arada ilgiyi sonraki zamanlara sakla diyen kitleninde yorumlarını bekliyorum her fikire yeniliğe açığım.. :)
yeni açılış yaptığın birine zaten bebeğim vs denilmez.
direkt açılış biraz ilgi içerebilir ve onunla tanışmak istediğini içerir.
mesela " merhaba geçerken dikkatimi çektin hoş birine benziyorsun gelip tanışmak istedim"
diyebilirsin.

yeni açılış yaptığın birine zaten bebeğim vs denilmez.
direkt açılış biraz ilgi içerebilir ve onunla tanışmak istediğini içerir.
mesela " merhaba geçerken dikkatimi çektin hoş birine benziyorsun gelip tanışmak istedim"
diyebilirsin.

aynen kanka bu tarz yapıyorum ama toto kaldırıcam diyede korkuyorum bu cümleyle

Önce konuyu doğru yere açmayı öğrenin, açılış yapmayı öğrenmek kolay.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8