Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İlgimi çeken kızla neler yaşadım

İyi ilerlediğimi düşünüyordum. Ta ki gerçek hayatta deneyimleyinceye kadar.

Kız başka bir sınıfta.
İlk başlarda o benimle ilgileniyor sayılırdı.
İlgi işaretleri gösteriyordu.
Bana çay ısmarlamak istedi.
Kabul ettim ama bir sonraki sefere benim ısmarlamam şartıyla.

Çayı içtik falan. Sohbet muhabbet. Genelde ders konulu sohbetler yapıyorduk.

Bir sonrakinde kahve ısmarladım ona ancak süre sınırı yüzünden anca bir 5 dakika görüşebildik. (Her gün en az 5-6 kere göz göze kalıyoruz mecburen.)

Zamanla aramız açıldı ve şehir dışında olmam nedeniyle yaklaşık 10 gün okulda olmamış oldum. Bu sürede Oneitis olduğumu farkettim

Belli bir süre soğuk yaptım. Şimdi ilgi işaretleri bayağı azaldı. Çekimin çoğunu laybettim sanırım. Kız aynı zamanda sınıf arkadaşları ile de problemli sayılır. Bu süreçte başka sınıftaki Kız arkadaş gruplarına sardı.

Kendimi toparladım, dedim ki kahve ısmarlayayım. Sınıfına gittim elinde kitapları çalışmaya gidiyordu.

Ben: Naber
Kız. İyiyim
Ben: Gelsene kafa falan dağıtırız.
Kız: Yaa soru çözücem ben aslında.
Ben: Tekrar davetimde ısrar ederek, gel kantine falan geçelim dedim
Kız: Üç gün dışarda gezdim. Soru çözmem lazım. Görüşmek üzere
Ben: Bunu unutmam ama.

-----

GÜNCELLEME:

Bu yazıdan sonra, kız yürüken omuz attı o_O gülüştük?
sanırım ilgisi hala var

Kızın başta ilgisi varmış ama senin de ilgin azalınca kız da takmamış ve önüne devam etmiş. Ama ilgisi az da olsa vardır diye düşünüyorum. Bi kere kızı oneitis'den çıkartıcaksın ondan sonra ilgini arttırmaya başlayacaksın. Ama sakın kız ilgisini kaybetti daha fazla ilgi göstermem lazım diye düşünme. Normalde nasıl ilgi gösteriyorsan öyle devam. Bakalım sonra ne olacak.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8