Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İlginç bir mesaj aldım!

Varsa bir yorumunuz sorunuz alayım.

Senin zaafını buldum CosaMetrium. Egon. Bu besleyip büyüttüğün egonu? birisinin kırmasından korkuyorsun. Kafanın içinde kocaman dünya var, kocaman hayallerin var, gitmek istediğin, yapmak istediğin baya güzel şeyler var. Her şey istediğin gibi gitsin istiyorsun, bu yüzden en basiti para kazanmak için de olsa geçici de olsa sağlık bölümüne gitmeyecek olman.Çünkü sınırlarını çiziyorsun her şeyi/herkesi özenle seçip hayatına alıyorsun. Yeniliklere açıksın hatta belki köklü değişiklere bile 'kafama uyarsa neden olmasın' diye düşünüyorsun yani demem o ki kendini kapatmıyorsun sadece aşka yenik düşmekten korkuyorsun. Aşık olacağımız kişiyi seçemediğimiz için sen de tartıp biçmeden birisini yanına,yakınına almayacağın ve hayatında kurmuş olduğun bi otoriten olduğu için aşk sana ters. Hayallerinin, rahat yaşantının önündeki bir engel gibi görüyorsun aşkı. aşık olamayacağına da inanıyorsun zaten ama yanlış çok güzel bi yanın var senin. ben onu gördüm sert görünüşünün altındaki çocuğu, sevilmek isteyen yanı. Kardeşinin anlattığı kadar katı birisi de değilsin yani :d Düşüncelisin bi kere tabi bazen oküz olabiliyorsun o ayrı. Yanımda olsan seni annen gibi severdim,sakınırdım.Her neyse konumuz bu değil. Sanıyorsun ki ben birisine aşık olursam kendimden ödün veririm eğlenmek, kafa dağıtmak için düşünürsen düşünüyorsun,dahası yok. Egonu o kadar şişirmişsin ki kendini güzel duyguların-aşk- üzerinde görüyorsun. Her istediğine ulaşabileceğini düşünüyorsun, bu yönünü de seviyorum.( Ki ulaşırsın inanırsan) İstediklerini aldığın için aşk acısı çeken insanlar sana komik,acınası geliyor. Kendim için demiyorum hayatında başka birisi de olabilir belki de vardır diyeceğim ama biliyorum gerçek anlamda birisinin olmadığını, birkaç bakışma, flört saymıyorum bunları. En az senin kadar zeki birisiyle olursan, mantıklı konuşan, konuşmayı ve dinlemeyi bilen, güzel güzel bakabilen, teninin sıcaklığını hep hissedebileceğin, her temasta seni heyecanlandırabilecek, birlikte gülüp yeri gelince omuzunda ağlayabilecek, her şeyden kaçıp ona sığınabileceğin, bir ömür boyu sıkılmadan sohbet edeceğin, değişik fanteziler yapabileceğiniz, yanında sıkılmayacağın, birbirinizden utanmayacağınız her şeyi konuşabileceğin birisini bul, bak gör o zaman hayat ne kadar anlamlı gelecek. Böyle birisini bulamazsam ve karşı taraf egomu sarsarsa diye Düşünüyorsun sonra diyorsun o kim ki amk ben kendimi bi kıza kaptırmayacağım için bana bir şey yapamaz baktım üzecek beni, hemen kaçarım diye düşündüğünü zannediyorum. Kendini yenilmez sanıyorsun. Ama herkesin bir zayıf noktası var, herkes gibi benim de var, ama insanlardan saklıyorum çünkü biliyorum beni düştüğümde, düşmezsem de düşürmek için buradan vuracaklarını. Öyle birisini al ki hayatına seni bir gün arkandan vuracağından korkmadan içinden gelerek korkularını, zayıf yanlarını, seni üzen olayları anlatabil. gerçek aşkı,tutkuyu,ihtirası iliklerine kadar yaşayabileceğin birisi olur umarım hayatında ama bu kadar egolu olma:) peşinde koşarlar evet ama peşinde koşanı da sen sevemezsin. Benim hayat felsefemde yok öyle bir erkeğe yalvarmak felan ilk adımı (dolaylı yollardan) attığım anlar oldu ee o da olacak her şeyi erkekten beklemek olmaz:) her neyse bugün okuduğum kitapta bizim ilişkimize benzer (netlik yok,tutku var, bazen özlediği için rüyasına girsin diye bilinç altına kazımaya çalışıyor bazense aklına bile gelmiyor, onu hatırlatan bir şey görünce bi tuhaf oluyor ama kendi kendine de hatırlayamadığı, içlerinde bir şeyler onları birbirine çekiyor ama arada başkası var, birbirlerini arzuluyorlar, bu istek başka kişilerle de olmuştur ama onlarınkisi bambaşka, deli gibi sevişmek de istiyorlar, sadece sarılarak uyumak da, bi adı yok henüz, ama olsalar güzel olurlar işte) bir çift vardı, bugün işte öyle aklıma geldin yazayım dedim, iyi çalışmalar ileride hayatımı paylaşacak kadar güvendiğim adam (zekana güveniyorum, yoksa ben öyle kimseye güvenmem:) )

bir kızdan beklenilenin üzerinde bir mesaj cidden : )

Hayatımda gördüğüm en başarılı betalaştırma çabası ...
Seni de tebrik ederim bu kadar zeki birini kendine iyice bağlayabilmişsin.
Tavsiyem bunla devam edeceksin ama asla betalaşmadan.
Baksın görsün o zaman öyle kolay mı oluyor bu işler..
Hep acı mı çekecez veyahut birine bağlı mı kalacaz , gelişmeyecez mi , yeni insanlara yeni hayatlara yelken açmayacak mıyız ???
Bunun dersini sen verebilirsin.

Hayatımda gördüğüm en başarılı betalaştırma çabası ...
Seni de tebrik ederim bu kadar zeki birini kendine iyice bağlayabilmişsin.
Tavsiyem bunla devam edeceksin ama asla betalaşmadan.
Baksın görsün o zaman öyle kolay mı oluyor bu işler..
Hep acı mı çekecez veyahut birine bağlı mı kalacaz , gelişmeyecez mi , yeni insanlara yeni hayatlara yelken açmayacak mıyız ???
Bunun dersini sen verebilirsin.
Farklı bir bakış açısı.
Yorumun zihnimin bir köşesinde kalacak.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8