Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İlgisi olan kadının numarasını vermemesi.

Hepinize Merhaba ! Bu gün size az önce başımdan geçmiş olayı anlatmak istiyorum. Geçen instagram da bir kadın var, kendisiyle 1 haftaya yakındır ara ara konuşuyorduk. Kendisinin bana çok ilgili olduğunu sezdim. Mesela sabahları günaydın yazması, her mesajında emoji kullanması , trip atması fln. Neyse ben bu gün bu işi uzatmadan kendisinden çerçevemi bozmadan numarasını istedim :
x : Eğer buluşursak sana lolipop alırım ama lütfen lolipop'u fazla bekletip çürütme.
y: Lolipop mu?😍 Çürütmem merak etme.☺
x: O zaman bu yakınlarda buluşuruz sen bana numaranı ver marketden lolipopu alarken sana fotoğrafın atarım.
y: ya bilemedim şimdi 😍 (böyle emoji koydu ve biraz düşündü )
x: Güvenmiyor musun ?
y: güveniyorum ama bura dha gzl. ( İnstagramı kastediyor)
x: İyi o zaman sen bilirsin ama bu arada şansını da kaybettin lolipop'u ben yerim. ( Bozuntuya vermeden)
y: Yaa ( Üzücü emojiler fln atdı)
Numarasını vermedikden sonra bozuntuya vermedim, çerçevemj bozmadan buna soğuk yaptım ve mesajlarına cevap yazmadım. Hemen next yapmadım çünki ilgisi var bu olaydan sonra çokda takmamaya başladım. Yani Kafamı karıştıran soru şu : Kızın 100% bana karşı diğerlerinden daha farklı ilgilendiğini biliyorum ama bu numarasını vermemesi kafamı karıştırdı. Yani bu olaylar bazı kadınlardada başıma geldi. Numarasını alamadığım için buluşma ihtimalide yok olmadı ama neden böyle oldu hiçbir düşüncem yok.

Hepinize Merhaba ! Bu gün size az önce başımdan geçmiş olayı anlatmak istiyorum. Geçen instagram da bir kadın var, kendisiyle 1 haftaya yakındır ara ara konuşuyorduk. Kendisinin bana çok ilgili olduğunu sezdim. Mesela sabahları günaydın yazması, her mesajında emoji kullanması , trip atması fln. Neyse ben bu gün bu işi uzatmadan kendisinden çerçevemi bozmadan numarasını istedim :
x : Eğer buluşursak sana lolipop alırım ama lütfen lolipop'u fazla bekletip çürütme.
x: O zaman bu yakınlarda buluşuruz sen bana numaranı ver marketden lolipopu alarken sana fotoğrafın atarım.
x: İyi o zaman sen bilirsin ama bu arada şansını da kaybettin lolipop'u ben yerim. ( Bozuntuya vermeden)
Numarasını vermedikden sonra bozuntuya vermedim, çerçevemj bozmadan buna soğuk yaptım ve mesajlarına cevap yazmadım. Hemen next yapmadım çünki ilgisi var bu olaydan sonra çokda takmamaya başladım. Yani Kafamı karıştıran soru şu : Kızın 100% bana karşı diğerlerinden daha farklı ilgilendiğini biliyorum ama bu numarasını vermemesi kafamı karıştırdı. Yani bu olaylar bazı kadınlardada başıma geldi. Numarasını alamadığım için buluşma ihtimalide yok olmadı ama neden böyle oldu hiçbir düşüncem yok.
Sadece ilgi istiyor lolipop yalamak değil .
Sen ona ilgi gösterince götü kalkıyor bu da hoşuna gidiyor diğer durumlar için endişeli ve korkak böyle kız tipleri çok uğraştırır . İlk andan istediklerini yapasıya kadar ki bütün anlara karşı sana ilgi duydugunu hissetmelisin .

Kafanı karıştıran bir şey oldugunda genelde kız rol kesiyordur ve kontrol ondadır .
Kıza beni oyalama , ilgi göstermemi istiyorsan karşılığında bir şeyler vermelisin ;) yazabilirsin .
Büyük ihtimal korkacak ve "Yok hayır istemiyorum" veya "yok hayır istemiyorum bir şey" diyebilir böyle dediğinde sana karşı ilgisi olmadığını kullandığını anlarsın ilgi için (g*t kalkıklığı) . Yok eğer itaat ederse hanım kızımızla devam edebilirsin konuşmaya aksi takdirde siktir çekip , başka kızlarla konuş .

Radicalin söylediği şeyi daha açıklayıcı yazmak istedim ve bu durumda yapılması gereken anlatığım şekilde olmalıdır .

Tam kıvama gelmemiş çünkü yeteri kadar sana yatırım yapmamış. Hayatından çıkıcak olman farz edelim ki onun hayatı üstünde major bir etki yapmayacak ama sana daha da alışmış olsaydı bence numarasını verirdi. Şu dakikadan sonra soft nextle 1 2 hafta yazma sonra şansını tekrar dene ama numara kısmını gündeme getirme bir süre.

Tam kıvama gelmemiş çünkü yeteri kadar sana yatırım yapmamış. Hayatından çıkıcak olman farz edelim ki onun hayatı üstünde major bir etki yapmayacak ama sana daha da alışmış olsaydı bence numarasını verirdi. Şu dakikadan sonra soft nextle 1 2 hafta yazma sonra şansını tekrar dene ama numara kısmını gündeme getirme bir süre.
Kardeşim next'ledim gitti az önce artık napalım başka kızlara bu dediklerinizi uygularım. Teşekkürler.

Numarasını vermediğinde takmamışsın, bozuntuya vermemişsin. Yapılması gerekeni yapmışsın. Ve eğer dediğin gibi ilgisi varsa numarasını vermeme shit test de olabilir. Bence bir süre bu şekilde takılsaydın bir zaman sonra verirdi numarayı. Ama tabiki bunu beklemek istemeyebilirsin -ki istememişsin- o zaman next de iyi bir çözüm.

Numarasını vermediğinde takmamışsın, bozuntuya vermemişsin. Yapılması gerekeni yapmışsın. Ve eğer dediğin gibi ilgisi varsa numarasını vermeme shit test de olabilir. Bence bir süre bu şekilde takılsaydın bir zaman sonra verirdi numarayı. Ama tabiki bunu beklemek istemeyebilirsin -ki istememişsin- o zaman next de iyi bir çözüm.
Yani olayı uzatıp bir numara için palyaço olmak istemiyorum. Karşıma alıp açık açık söyledim ve vermedi next'ledim gitti.

Son düzenleme:
Pek etkili bir numara alma taktiği değil, hayli yetersiz. Tek sebebi bu :)

Pek etkili bir numara alma taktiği değil, hayli yetersiz. Tek sebebi bu :)
Allah aşkına zaten başka numara taktiğide yapsam bir s*k olmazdı o kızdan. Söylemek istediğim şu ister dön takla at numarasını vermek isteyen boktan sebepten bile verebilirdi. Yani lolipop oldu menemen oldu farketmez.

Son düzenleme:
Kanka allah aşkına zaten başka numara taktiğide yapsam bir s*k olmazdı o kızdan. Söylemek istediğim şu ister dön takla at numarasını vermek isteyen boktan sebepten bile verebilirdi. Yani lolipop oldu menemen oldu farketmez.
Benim düşüncem bu şekilde, çünkü deneyim üzerinden konuşuyorum. Etkileme oyunu tavsiye ederim, numara almak için bayağı işimi görüyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8