Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İlgiye doymuş bir kadın var

Beyler diyelim ki flört ve sevgili durumlarını yaşamış ilgiden doya doya beslenmiş yalnız kalmak isteyen bir kadın var nasıl bir yol izlersiniz

Instagramda bol takipçili
Snapte 200k puanı
Sevgili ve flört durumlarından artık sıkılmış

Böyle bi kadın profili var benim karşımda merak ediyorum fikirlerinizi çünkü fena duyguya girdim ve onun ne ilgi ne sevgi hiç birine ihtiyacı yok

Beyler diyelim ki flört ve sevgili durumlarını yaşamış ilgiden doya doya beslenmiş yalnız kalmak isteyen bir kadın var nasıl bir yol izlersiniz

Instagramda bol takipçili
Snapte 200k puanı
Sevgili ve flört durumlarından artık sıkılmış

Böyle bi kadın profili var benim karşımda merak ediyorum fikirlerinizi çünkü fena duyguya girdim ve onun ne ilgi ne sevgi hiç birine ihtiyacı yok
Diğer kadınları tavlamak için ne yapıyorsak aynısını yapacağız fazlasını değil.
Ama kızla ilgili ön yargılarım var.
Mesela çok şerefsiz erkekle takılmıştır. Onun için kabuğuna çekilmiştir veya numara yaparak peşinden koşmanı da sağlıyor olabilir.
Birinci ihtimalse kıza güven verip, muhtaçlık sinyali göndermeyeceksin.
Güveni önce kendine güvenerek sonra da onu kasmayarak verirsin.
Mesela güzelliğini hoş bulursun ama kayıtsız kalırsın onun güzelliğinin fake olduğunu ima ederek sataşırsın.
Tabi bunu kırmak için değil flört ederek yapacaksın hoş bir şey söyler gibi.
Sohbet ederken gizemi de sorduğu sorulara kısmen ya da belirsiz cevap vererek yaratırsın.
Amaç sohbet ederken kızın ilgisini daha fazla çekmek ve merak uyandırmak olmalı.

Kısacası kız senin dikkatini çekmek ve senin diğer erkeklerden farklı olarak ödül olduğunu düşünmeli
dikkat edersen sana anlayışlı ol, kızın istediklerini yap demedim.
Çünkü bu kıza güven vermeyecek kızın kontrolü eline almasına ve seni ezik olarak görmesini sağlayacak.
Kadın sence neden bu kadar şerefsiz dediği erkeklerle çıktı hatta onlarla birlikte oldu ve şu zamana kadar iyi birini istemedi.
Aslına bakarsan evlenmeyi düşünene kadarda istemeyecek.
Onun için sağlam bir erkek ol.
Kadına kendini kullandırtma.
Peşinden koşturabilecek taktikleri sana verdim bunları izle.
Daha fazla kadınlarla nasıl konuşulacağı hakkında bilgi edinmek istiyorsan da kitap oku.
Oyun - NEIL STRAUSS
Erkeğin Kutsal Kitabı
Baştan Çıkarma Sanatı
gibi kitapları okumanı öneririm.
Özellikle erkeğin kutsal kitabı, güzel kadınları nasıl tavlayabileceğinle ilgili.
Acemelik yapıp uygulayamazsan ve başarısız olursan hatalarını takip et.
Ve onlardan ders çıkar şurada şu hatayı yaparak kontrolü kaybettim diyebil.
Öz eleştiri konusunda kendine dürüst olursan her kadına yaklaşımında oyununu geliştirebilirsin.
Başarılı olursan da sen ona sahip olduğun için fazla mutlu görünme,
O sana sahip olduğu için mutlu ve gururlu olsun.
Böyle bir erkek olursan iyi sonuçlar alacağına eminim.

Snapte 200k puanı olan biri yani, kız cidden çok boş, bu yüzden zekandan çok kolay etkilenebilir. Bu da aklında bulunsun.
Zeki biri olduğunu espri anlayışınla ve ona sataşmanla göster. Eğer mesajlaşıyorsan ergence bir şey yapma. Random kullanma, Emoji kullanma, Kullansan bile cidden cool dediğin emojiler vardır. Onları kullan.
Kadına kendi hayatının onun hayatından daha güzel ve kendi realitenin onun realitesinden daha iyi olduğunu yansıt.

Böyle bir kadın yok, bunun hakkında fazla düşünmeye gerek yok sanırım. Gördüklerinden ve yaşadıklarından daha sıradışı bir erkek bulduğunda kolayca değişeceğini ve davranışlarının da değiştiğini göreceksin. Bunu değiştirmenin yollarını araman bile ilgi sağlayan erkeklerden olmana yol açacak. Bir atasözü vardır bilirsin belki.. Sonraki sonraki next next next.

yalnız kalmak isteyen bir kadın var nasıl bir yol izlersiniz
Bunu sana söylediyse emin ol senin ya tipini ya düşünce tarzını beğenmemiştir. Bir yanın onda ters tepmiştir, yoksa 200k snap puanı kasana kadar yalnız kalmayı istememiş sana gelince mi istemiş, mantıklı buluyor musun bu düşünceyi? Yarın karşısına kendi hayalindeki gibi biri çıksa bu yalnız kalmayı istiyorum cümlesi boşa çıkacak koşa koşa gidecektir.

Özetle: Yalnız kalmak istiyorum/Yeni bir ilişkiye hazır değilim. => Seni beğenmedim böyle geçiştireyim.

Çözümü: Başka kızlara yönel zaman kaybetme.

Bunu sana söylediyse emin ol senin ya tipini ya düşünce tarzını beğenmemiştir. Bir yanın onda ters tepmiştir, yoksa 200k snap puanı kasana kadar yalnız kalmayı istememiş sana gelince mi istemiş, mantıklı buluyor musun bu düşünceyi? Yarın karşısına kendi hayalindeki gibi biri çıksa bu yalnız kalmayı istiyorum cümlesi boşa çıkacak koşa koşa gidecektir.

Özetle: Yalnız kalmak istiyorum/Yeni bir ilişkiye hazır değilim. => Seni beğenmedim böyle geçiştireyim.

Çözümü: Başka kızlara yönel zaman kaybetme.
Katılıyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8